cok-oyunculu-birinci-sahis-nisanci-arena-breakout-infinite-pc-icin-duyuruldu-6ENHOauh.jpg

Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı Arena Breakout: Infinite PC için Duyuruldu

 
Tencent Games’in yan kuruluşu MoreFun Studios, PC için “ultra gerçek sürükleyici askeri simülasyon serisini” temel alan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Arena Breakout: Infinite’i duyurdu. Mayıs ayının başlarında Steam yoluyla kapalı bir beta testi gerçekleştirilecek.
 
Arena Breakout: Infinite, ödüllü ultra gerçek sürükleyici askeri simülasyon serisine dayanmakta. Eşsiz ateşli silah özelleştirmesi ve savaş gerçekçiliğiyle Arena Breakout: Infinite, daima alfa durumunda olmayan, görsel olarak en etkileyici ve sürükleyici birinci şahıs nişancı tecrübesini sunacak. Yeni ve yüksek bahisli bir arenada botları fiyatsız olarak indirebileceksiniz.
 
Arena Breakout: Infinite’de Karanlık Bölge’ye girin ve insanoğlunun bildiği en ölümcül paralı asker olun. Epey yetenekli bir askeri casus olarak, yüksek risklerin yüksek ödüllere eşit olduğu, savaşın harap ettiği Kamona bölgesine seyahat yapın. Tetiği çekin, siper alın ve ilerleyin. Yüksek bedelli eşyaları çıkarmak ve zenginlere saldırmak için savaş alanlarına girin… Fakat hayatta kalmak için savaşmaya da hazır olun. 
 
Tanıtım Videosu 
 
 

Comments are closed.