butce-dostu-telefon-poco-c65-nasil-gq7Ksevd.jpg

Bütçe Dostu Telefon POCO C65 Nasıl?

Evet, bütçe dostu akıllı telefonlar ortasına yeni bir seçenek daha geldi. Bu telefon POCO C65 ve şu sıra bütçesini zorlamadan 10 bin TL altı fiyatla bir telefon arayanlar için uygun bir seçenek olacak üzere görünüyor. Bilhassa vergi indirimi kapsamıyla öğrenciler için de ülkü.

POCO C65, art yüzde kamera bloğuyla dikkati çeken dizaynıyla göze çok güzel gelen telefonlardan biri. Ekranı 7.64 inç boyutunda olurken, ekran tazeleme suratını 90 Hz’e kadar ayarlayabiliyorsunuz.

Telefon performansıyla segmentine uygun düzeyde, ülkü bir güç üretiyor. Günlük süreçlerde kullanımı problemsiz, pek çok oyunu akıcı formda oynatabiliyor.

Telefonun ardındaki kameraları 50 MP ana kamera, 2 MP makro kamera ve derinlik sensörü formunda karşımıza çıkıyor. Ön kamera da 8 MP olarak yer alıyor.

Android 13 işletim sistemini kullanan POCO C65, 2 yıla kadar işletim sistemi ve 3 güvenlik güncellemesi alacağı kelamını de veriyor.

Bu görüntüyü çektiğimiz sırada telefonun indirimşi fiyatı 7499 TL olmasıyla hayli cazip. Elbette ileride değişebilir, onu da söyleyelim.

Comments are closed.