bu-fiyatsiz-oyun-steamin-altini-ustune-getirdi-DvKksCVc.jpg

Bu fiyatsız oyun Steam’in altını üstüne getirdi!

Oyun dünyasının en büyük şirketlerinden biri, Steam‘de beklenmedik bir oyun yayınladı. Bandai Namco tarafından sunulan Doronko Wanko, Steam’de 10/10 puan alarak büyük ses getirdi. Pekala bir köpeği canlandırdığımız bu kolay oyun neden çok fazla konuşuluyor?

Steam’de neden herkes Doronko Wanko’yu konuşuyor?

Bandai Namco, Doronko Wanko isimli fiyatsız bir oyunla sessiz sedasız listeleri ele geçirdi. Oyunda, Pomeranian cinsindeki bir köpeği denetim ediyor ve bu köpekle mümkün olduğunca büyük karmaşa yaratmaya çalışıyorsunuz.

Doronko Wanko, oyuncuların köpek yavrularını çamur birikintilerinde yuvarlamalarına ve meskenin içinde silkeleyerek her yeri çamur yapmalarına imkan tanıyor. Vantilatör üzere çeşitli eşyalar yardımıyla çamuru daha fazla dağıtmak da mümkün.

Basit bir oynanışa sahip olmasına karşın, 26 Mart’ta yayınlanmasından bu yana Steam’de büyük yankı uyandırdı. Şu anda 700’den fazla derecelendirmeye sahip olan imal, “Çoğunlukla Olumlu” değerlendirmeyle listeleri zorluyor.

Yapım, Bandai Namco’nun alt firması Gyaar Studio tarafından geliştirildi. Bu, bağımsız geliştiricilerin hem daha küçük hem de düşük bütçeli projeler oluşturmasının ne kadar değerli olduğunu bir defa daha gözler önüne serdi.

Doronko Wanko’nun en kıymetli yanı ücretsiz olarak sunulması. Çabucak Steam üzerinden kütüphanenize ekleyebilir ve cümbüşün tadını çıkarabilirsiniz.

Peki siz bu yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Comments are closed.