the-sims-5in-oyun-haritasi-sizdirildi-y4kHaL9B.jpg

The Sims 5’in Oyun Haritası Sızdırıldı!

 
Electronic Arts bünyesinde geliştirilen The Sims 5 oyunundan çeşitli ayrıntılar sızdırıldı. Kod ismi Project Rene olan serinin devam oyununun tam haritası şu anda açığa çıkmış durumda. Geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde oyunun PC sürümünün ayrıntıları internete yayılmıştı.
 
The Sims 5 oynaması fiyatsız olacak
 
 
Reddit platformu üzerinde yer alan ‘DzXAnt22’ ismindeki bir kullanıcı, The Sims 5 oyunundan çeşitli ekran manzaraları paylaştı. Ekran imgelerine bakacak olursak oyunun direkt hangi haritaya sahip olacağını görebiliriz. Merak edenler için imajlarda yer alan kırmızı alanlar oyunun test evresinde mevcut olan kısımları temsil ediyor.
 
The Sims 5 oyunu hakkında şu ana kadar bildiklerimizi aktaracak olursak oynaması fiyatsız bir yapıya sahip olacağını söyleyebiliriz. Varsayım edilene nazaran Electronic Arts fiyatsız model yapısını koruyarak fiyatlı ek paket sistemini oyuna dahil edecek ve para kazanma yolunu ek paketlerden sağlayacak.
 
Öte yandan Kasım 2022 içerisinde alfa öncesi kimi imajların sızdırıldığını gördük. Bu imgeler, geliştirici grubun The Sims 5’i resmi olarak açıklamasından bir ay sonra ortaya çıktı. Kod ismi Project Rene olan bu yeni The Sims oyunu serinin köklerine bağlı kalmayı hedefliyor.
 

Sızdırılan tüm manzaralara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Comments are closed.