birinci-acik-dunya-star-wars-oyunu-star-wars-outlawsun-cikis-tarihi-ve-kalbinizi-agritacak-arlaBlmv.jpg

Birinci Açık Dünya Star Wars Oyunu “Star Wars Outlaws”un Çıkış Tarihi ve Kalbinizi Ağrıtacak Ön Sipariş Fiyatı Belirli Oldu

Ubisoft, yaz aylarında düzenlediği bir aktiflikle “Star Wars Outlaws” isimli yepisyeni bir Star Wars oyununu duyurmuştu. Massive Entertainment tarafındna geliştirilen üretim, “dünyanın birinci açık dünya Star Wars oyunu” olarak nitelendiriliyordu.

Oyun hakkında şu ana kadar oynanış fragmanı da dahil birçok bilgi görmüştük. Bugün ise çok merak edilen hikâye fragmanı yayımlandı. Fragman, Star Wars: Outlaws’un çıkış tarihini ve fiyatını da bizlerle buluşturdu.

Star Wars Outlaws öykü fragmanı

Star Wars Outlaws konusu

Star Wars Outlaws, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi sinemalarının arasında geçecek. Azılı bir hatalı olup galaksiyi dolaşacağımız üretimde Kay Vess karakterini yöneteceğiz ve onun Nix isimli yoldaşıyla riskli bir serüvene atılacağız. Oyunda içlerinde hayranların yakından tanıyacakları da bulunan galaksideki farklı gezegenleri de keşfedebileceğiz.

Star Wars Outlaws hangi platformlara gelecek?

Star Wars Outlaws; PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için sunulacak. Oyunun sistem ihtiyaçları şimdi muhakkak değil. Aşikâr olduğunda sizi bilgilendirebileceğiz.

Star Wars Outlaws çıkış tarihi:

Ubisoft’un açıklamasına nazaran Star Wars Outlaws, 30 Ağustos 2024 tarihinde oyunseverlerle buluşacak.

Star Wars Outlaws ön sipariş fiyatı

Ubisoft Store 1.749 TL
Xbox  2.050 TL
PlayStation 1.999 TL

Star Wars Outlaws, fragmanla birlikte ön siparişe açıldığını belirtelim. Üstte gördüğünüz fiyatlar, standart versiyona ait. Bunlara ek olarak daha kıymetli Gold ve Ultimate sürümleri bulunuyor. Ultimate sürümün fiyatı PlayStation’da 3.499 TL’ye, Xbox’ta 3.400 TL’ye, Ubisoft Store’da ise 3.249 TL’ye  kadar çıkıyor Tablodaki linklerden oyuna ulaşabilirsiniz.

Star Wars Outlaws’un daha evvel yayımlanan oynanış fragmanı:

 

Comments are closed.