assassins-creed-mirage-kisa-muddetligine-fiyatsiz-oynanabiliyor-Fv6Dpnqw.jpg

Assassin’s Creed Mirage Kısa Müddetliğine Fiyatsız Oynanabiliyor

 
Ubisoft tarafından biz oyun severlere sunulan Assassin’s Creed Mirage kısa müddetliğine fiyatsız oldu. 30 Nisan’a kadar tüm oyuncular oyunu büsbütün parasız bir halde deneyebilecek ve iki hafta boyunca fiyatsız olarak oynama fırsatına sahip olacak. Bu duyuruyu kutlamak için tıpkı vakitte yeni bir fragmanda yayınlanmış durumda.
 
Oyunu iki saatliğine oynayabiliyorsunuz 
 
 
 
Assassin’s Creed Mirage bildiğiniz üzere serinin birinci oyunlarına misal bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Oyuncular, 9. yüzyılın altın çağına yanlışsız ilerlerken Bağdat’a kendi maceralarına taşıyabiliyor. Oyun içerisinde Basim isimli bir karakteri denetim ediyor ve burada parkurların, kapalılık ögelerinin ve suikast vazifelerinin bir epey ön planda olduğunu aktarabiliyoruz.
 
Her ne kadar 30 Nisan’a kadar fiyatsız olduğunu aktarsak da geliştirici takımın belirttiğine nazaran oyunu 2 saatlik bir müddetle oynayabiliyorsunuz. Hasebiyle kısıtlı bir müddet sonunuz bulunuyor. Bunun dışında oyunu satın almak isterseniz kaydettiğiniz dataları satın aldığınız tam sürüme aktarabiliyorsunuz.
 
 

Comments are closed.