amazon-prime-gamingin-nisan-ayi-fiyatsiz-oyunlari-aciklandi-Utetb2dd.jpg

Amazon Prime Gaming’in Nisan Ayı Fiyatsız Oyunları Açıklandı

 
Amazon tarafından kullanıcılara sunulan Prime üyeliği kapsamında birçok avantaja sahip olabiliyor ve oyun tarafında da her ay fiyatsız oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Amazon Prime Gaming üyeliğiniz varsa Nisan ayı içerisinde birçok oyuna fiyatsız bir biçimde erişebiliyor ve büsbütün kalıcı bir biçimde sahip olabiliyorsunuz.
 
Nisan (2024) Amazon Prime Gaming oyunları aşikâr oldu
 
 
 
Her ay fiyatsız oyunlar dağıtan Amazon’un Mayıs ayındaki oyunlarına bakacak olursak, Fallout 2, Scarf, Mystery Case Files: Moths to a Flame, Pearls of Atlantis: The Cove, Bus Simulator 21: Next Stop, Through the Darkest of Times ve Bridge to Another World: Secrets of the Nutcracker’ın yer aldığını söyleyebiliriz.
 
Aşağıdaki listeye bakarak siz de oyunların fiyatsız olarak dağıtılacağı tarihi görebilir ve ona nazaran Prime Gaming kısmına bakabilirsiniz ve böylelikle oyuna parasız bir formda sahip olabilirsiniz. İşte liste:
 
4 Nisan
 

– Chivalry 2 [Epic Games Store]– Faraway 2: Jungle Escape [Amazon Games App]

– Black Desert [Black Desert Online Launcher]
 
11 Nisan
 

– Drawn: Trail of Shadows [Amazon Games App]– Faraway 3: Arctic Escape [Amazon Games App]– Fallout 76 [PC via Microsoft Store Code; Xbox via Xbox Code]

– Demon’s Tilt [Epic Games Store]
 
18 Nisan
 

– Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector’s Edition [Legacy Games Code]

– Dexter Stardust: Adventures in Outer Space [Amazon Games App]
 
25 Nisan
 

– Living Legends: Fallen Sky [Amazon Games App]– Vlad Circus: Descend Into Madness [Amazon Games App]– Tiny Robots Recharged [Amazon Games App]

Comments are closed.