aksiyon-macera-oyunu-biped-2-konsollar-ve-pc-icin-duyuruldu-NVi3Dpvr.jpg

Aksiyon Macera Oyunu Biped 2 Konsollar ve PC için Duyuruldu

 
META Yayıncılığı ve geliştirici NExT Studios, ortak aksiyon macera oyunu devamı Biped 2’yi PlayStation 5, Xbox Series , PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Platformlar ortası oyun özelliğiyle 2025’in 2. çeyreğinde çıkacak.
Oyun açıklaması ise şu biçimde: 
 
Biped 2 inanılmaz maceralara atılan ve birbirini koruyup kollayan iki ayaklı sevimli robotları mevzu alan birinci oyunumuzun devamı. Bulmacalarla, arkadaşlıkla, yardımlaşmayla ve cümbüşle dolu bu çok oyunculu aksiyon-macera oyununa balıklama dal!

Cesur robot kahramanlarımız Dünya’daki tüm işaret kulelerini aktifleştirdikten sonra, uzak bir gezegenden tuhaf bir sinyal alıyor. Bunun tek bir manası olabilir: Biri yardım istiyor! Mekanik arkadaşlarımız, galaksinin her yerinde muhtaçlık duyanlara yardım ederek kendilerini kanıtlamaya karar veriyor. Kahraman olup zorluklar yaşayan bir gezegeni kurtar. En minik robotlar bile büyük işler başarabilir! 

 
Tanıdığımız iki bacak denetimine, yepisyeni hareket yolları ekleniyor!
Oyuna eklenen yeni hareket çeşitlerini dene. Planörlerle zarifçe süzülürken gerinde şık desenler bırak. Yamaçların, yarıkların hakkından tırmanma kancasıyla gel!
Kayma mekaniğini bu oyunda da unutmadık. Oyun dünyasının her yerinde kaymaya hazır ol! 

Comments are closed.