age-of-mythology-retold-bu-yil-geliyor-turkce-lisan-destegiyle-wZ6Sj6NX.jpg

Age of Mythology: Retold Bu Yıl Geliyor: Türkçe Lisan Desteğiyle!

 
Yayıncılığını Xbox Game Studios ve geliştiriciliğini World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge ve Virtuos takımlarının üstlendiği strateji oyunu Age of Mythology Retold bu yıl içerisinde oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. Oyun 2024 yılında Xbox Series, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft Store üzerinden satışa sunulacak.
 
Orijinal ögeler çağdaş görsellerle birleşiyor 
 
 
 
Strateji ögeleri ve ikonik yapısı ile bir arada karşımıza çıkmaya hazırlanan Age of Mythology Retold tıpkı vakitte Türkçe lisan takviyesine sahip olacak. Öteki taraftan oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir olacak. Böylelikle oyunu satın almadan evvel bu hizmette rastgele bir aboneliğiniz varsa oyunu direkt deneyimleyebileceksiniz.
 
Ödüllü Age of Empires serisinin yaratıcılarından Age of Mythology: Retold, oyuncuları tarihin ötesine geçerek ilahların, canavarların ve insanların çarpıştığı efsanevi bir çağa götürüyor. Oyunun Retold sürümü, sevilen Age of Mythology’nin en düzgün ögelerini çağdaş gerçek vakitli strateji tasarımı ve görselleriyle birleştiriyor.
 
İşte fragman
 
 

Comments are closed.