activisiondan-paklik-27-binden-fazla-call-of-duty-hilecisi-banlandi-eOMNmx3l.jpg

Activision’dan Paklık: 27 Binden Fazla Call of Duty Hilecisi Banlandı

 
Activision hafta sonu yaptığı açıklamayla 27.000’den fazla Call of Duty hesabını yasakladığını duyurdu. Düzgünleştirilmiş tespit sistemlerinin ve yeni güvenlik güncellemelerinin gelmesiyle bir arada bu atılımın yapıldığı bildiriliyor.
 
Call of Duty yeni dönemle hilecilerden arındırılıyor
 
 
 
Bildiğiniz üzere çevrimiçi çok oyunculu oyunlar içerisinde hileci dalgaları muhakkak devirlerde artış gösteriyor. Geliştirici gruplar bu duruma bir dur demeleri gerekiyor ki Call of Duty’e dahil olan yeni güncelleme güvenlik sistemlerini düzgünleştiriyor. Açıklanan ayrıntılara nazaran 4 – 8 Nisan tarihleri ortasında fiyatsız olarak sunulan çok oyunculu deneme sürümü sonrasında binlerce kullanıcı yasaklanıyor.
 
Yeni atılım Çağdaş Warfare 3 ve Warzone Dönem 3’ün geçen hafta piyasaya sürülmesinin akabinde geliyor. Activision yaptığı açıklamada geliştirilmiş tespit sistemi aracılığıyla hafta sonu 27.000’den fazla hesabı tespit ettiğini ve bu hesapları engellediğini belirtiyor. Grup ayrıyeten yeni güvenlik güncellemeleri üzerinde çalışıyor ve daha fazla yasaklama dalgasının geleceğini aktarıyor.
 

Modern Warfare 3 ve Warzone Dönem 3, altı yeni temel 6v6 çok oyunculu haritayı içeriyor. Bunlardan dördü oyunun çıkışından bu yana mevcutken ikisi dönem ortasında geliyor.

Tags: No tags

Comments are closed.