32-megapiksel-on-kamera-ve-68w-suratli-sarj-motorola-edge-50-fusion-geliyor-UThUsltL.jpg

32 Megapiksel ön kamera ve 68W süratli şarj: Motorola Edge 50 Fusion geliyor!

Motorola, Edge 50 serisine bir yeni modeli daha eklemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Edge 50 Pro’yu tanıtan şirket, artık serinin yeni modeli olan Motorola Edge 50 Fusion‘ı bir görüntü ile gözler önüne sürdü. İşte tasarımı ve özellikleri ile Motorola Edge 50 Fusion…

Motorola Edge 50 Fusion çift art kamera ile geliyor!

Serinin üst modelini geçtiğimiz günlerde piyasaya süren Motorola, artık hem uygun fiyatlı hem de daha mütevazi özelliklere sahip bir modelin duyurusunu yaptı. Paylaştığı görüntü ile Motorola Edge 50 Fusion‘ı doğrulayan şirket, aygıtın dizaynını da gözler önüne sürmüş oldu. Tabi sızıntılar aygıtın kritik özelliklerini de bizlere aktardı.

İlk olarak dizayna bakacak olursak Edge 50 Fusion segmentindeki birçok aygıta emsal bir tasarım ile geliyor. Kasanın gerisinde dikdörtgen bir kamera adası taşıyan aygıt bu ada içerisinde iki adet kameraya yer veriyor. Pürüzsüz parlak bir kapak tasarımı ile gelen Edge 50 Fusion, pembe, açık mavi ve camgöbeği renk seçenekleri ile epeyce şık gözüküyor.

6,7 inç büyüklüğünde bir ekran ile piyasaya sürülecek olan Motorola Edge 50 Fusion, bu pOLED ekranı Gorilla Glass 5 teknolojisi ile koruyor. Ekranın çabucak üzerinde 32 Megapiksellik bir selfie kamerayı taşıyan aygıt, art tarafta ana kamera olarak 50 Megapiksellik OIS takviyeli sensör kullanıyor. Bunun çabucak altında ise 13 Megapiksellik bir ultra geniş açılı kamera yer alıyor.

Snapdragon 6 Gen 1 işlemciden güç alan Edge 50 Fusion, 8GB RAM belleği beraberinde getiriyor. 256GB tek depolama seçeneği ile satışa sunulacağı söylenilen aygıt, 5000 mAh‘lik pili kasa içerisinde taşıyor. Tüm bunlara ek olarak 68W süratli şarj desteği ve IP68 sertifikası aygıtın özellikleri ortasında yer alıyor. Şimdilik aygıtın ne vakit tanıtılacağı bilinmiyor. Bakalım Motorola, Edge 50 Fusion ile ilgili beklenen açıklamayı ne vakit yapacak?

Comments are closed.