2-gun-dayanacak-vivo-t3xin-islemcisi-ve-bataryasi-ortaya-cikti-fMjc1RWy.webp

2 gün dayanacak! vivo T3x’in işlemcisi ve bataryası ortaya çıktı

vivo, akıllı telefon kataloğunu genişletmek için ağır mesai harcıyor. Kısa mühlet evvel fiyat performans canavarı vivo V30 Lite 4G ile sahne alan marka, yakın vakitte ise vivo T3x‘i tanıtmaya hazırlanıyor. Son olarak merakla beklenen bu model için değerli bir gelişme yaşandı. Böylece vivo T3x işlemcisi ve batarya kapasitesi ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

vivo T3x işlemcisi ve batarya kapasitesi ortaya çıktı!

Kısa mühlet evvel sızan bilgilere nazaran vivo T3x işlemcisi, Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 6 Gen 1 olacak. 4 nm fabrikasyon sürecinden geçen bu yonga seti; 4 x ARM Cortex-A78 ve 4 x ARM Cortex-A55 çekirdekleri ile birlikte Adreno GPU‘dan oluşuyor.

vivo T3x modeli, 6000 mAh kapasitesinde bir batarya ile gelecek. Aktarılan bilgilere nazaran aygıt, bu batarya ile günlük kullanımda 2 güne kadar dayanabilecek. Bu da kullanıcıların, telefonu daima şarja takmasına gerek olmayacağı manasına geliyor.

Beklenen vivo T3x teknik özellikleri şu formda sıralandı;

Özellik Değer
İşlemci Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm)
Çekirdekler 4 x ARM Cortex-A78
4 x ARM Cortex-A55
GPU Adreno GPU
Batarya Kapasitesi 6000 mAh

Peki ya siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? vivo‘nun yeni akıllı telefonun beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Tags: No tags

Comments are closed.