100w-sarjli-vivo-x100s-modelinin-ozellikleri-ortaya-cikti-MXZdC8Jg.jpg

100W şarjlı vivo X100s modelinin özellikleri ortaya çıktı

vivo, yeni eserleri için ağır mesai harcamaya devam ediyor. Bu kapsamda şirket, yakın vakitte yeni akıllı telefonlar tanıtacak. Bunlardan birisi de üst segmentte yer alacak X100s. Merakla beklenen vivo X100s modelinin özellikleri ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

vivo X100s özellikleri neler olacak?

Güvenilir tipster Digital Chat Station (DCS) tarafından kısa müddet evvel ortaya çıkarılan bilgilere nazaran vivo X100s, metal çerçeve ve cam art kasa ile gelecek. Aygıt, Full HD+ çözünürlüğe sahip OLED ekrana yer verecek.

MediaTek tarafından üretilen Dimensity 9300+ işlemcisinden güç alacak. Öte yandan 100W kablolu şarj ile beslenen 5.000 mAh kapasitesinde bir bataryadan güç çekecek. Son olarak aygıtın parmak izi okuyucusuna sahip olacağı ve dört renk seçeneğiyle geleceği de sızan bilgiler ortasında yer alıyor.

Beklenen vivo X100s teknik özellikleri şu biçimde sıralandı;

Özellik Değer
İşlemci: MediaTek Dimensity 9300+
Ekran: OLED – Full HD+ çözünürlük
Hızlı Şarj: 100W kablolu
Batarya Kapasitesi: 5.000 mAh
Renk Seçenekleri Dört renk seçeneği (beyaz dahil)
Parmak İzi Okuyucusu: Var

vivo X100s modeli, önümüzdeki ay markanın ana vatanı Çin’de tanıtılacak. Türkiye’de satılıp satılmayacağı ise bilinmiyor. Bunu, yakın vakitte göreceğiz. Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Tags: No tags

Comments are closed.