yeni-prince-of-persia-oyunu-geliyor-iste-triple-i-initiative-indie-oyun-etkinliginde-duyurulan-tum-PrBtbjuu.jpg

Yeni Prince of Persia Oyunu Geliyor! İşte Triple-i Initiative Indie Oyun Etkinliğinde Duyurulan Tüm Oyunlar

Bağımsız oyun imalcileri, Triple-i Initiative etkinliğinde yeni oyunlarını ve oyunları ile ilgili yeni gelişmeleri duyurdu. Büyük oyun aktifliklerine daha hayli uzun bir vakit olan bu devirde duyurulan oyunlardan kimileri epeyce heyecan verici. Tanıtılan üretimler ortasında Prince of Persia, Castlevania gibi serilerden oyunlar yer alıyor 

İşte öne çıkan fragmanlar: 

  • The Rogue Prince of Persia
  • V Rising- Legacy of Castlevania
  • MOUSE – Spike-D
  • 33 Immortals
  • Palworld – Arena
  • Streets of Rogue 2
  • Wizard of Legend 2
  • Laysara: Summit Kingdom

The Rogue Prince of Persia

Evil Empire tarafından geliştirilen oyun, ikonik Prince of Persia serisine yeni bir bakış açısı getiriyor. Oyun, 14 Mayıs 2024’te Steam’de erken erişime açılacak. 

V Rising- Legacy of Castlevania

İsveçli geliştirici Stunlock Studios ile KONAMI iştirakinde yapılan V Rising – Legacy of Castlevania 8 Mayıs’ta Steam’de olacak. Oyunun PS5 versiyonu da bu yıl içinde gelecek. 

MOUSE – Spike-D

Cuphead ya da klasik Mickey Mouse animasyonlarını andıran, çizgi sinemalara göndermeler yapan bu değişik FPS oyunu 2025 yılında çıkış yapacak.

33 Immortals

Thunder Lotus imzalı bu imal, arkadaşlarla birlikte oynanabilecek bir rogue gibisi üretim olacak. Oyunun kapalı betası 24 Mayıs’ta başlayacak. 33immortals.com üzerinden betaya kayıt yapılabilecek.

Palworld – Arena

Son devirde çok sayıda oyuncu kaybeden Palworld, Arena ile tekrar tanınan olmayı amaçlıyor. Palworld Arena ile öbür oyunculara meydan okumak mümkün olacak. 

Streets of Rogue 2

Rastgele oluşturulan açık dünya oyunu Streets of Rogue 2, tek başımıza ya da arkadaşlarımızla oynayabildiğimiz farklı ve eğlenceli bir rol yapma oyunu. Oyun bu yıl Steam’de erken erişime açılacak.

Wizard of Legend 2

Humble Games ve Dead Mage paydaşlığıyla yapılan Wizard of Legend 2, epeyce süratli ve eğlenceli bir rogue-like olarak göze çarpıyor. 

Laysara: Summit Kingdom

Bir dağın eteklerine kentimizi kurduğumuz ve uzun vakittir beklenen Laysara: Summit Kingdom, yayımlanan sürpriz görüntü ile birlikte Steam’de erken erişime açıldı. 

Triple-i Initiative bize bu yıl da Indie oyunlara doyacağımızı gösteriyor. Aktiflikte tanıtılan üretimlerden en çok hangisi ilginizi çekti?

Comments are closed.