yarin-duyurulacak-redmi-turbo-3-harry-potter-temali-ozel-bir-surume-sahip-olacak-vMlzy7rM.jpg

Yarın Duyurulacak Redmi Turbo 3, Harry Potter Temalı Özel Bir Sürüme Sahip Olacak

Çinli teknoloji devi Xiaomi, çok yakında bir aktiflik gerçekleştirecek ve Redmi markalı Turbo 3 serisi telefonlarını duyuracak. Geçmişte, bu akıllı telefonlarla ilgili birtakım bilgiler esasen paylaşıldı. Gelen son haberler, Xiaomi’nin bilhassa de Harry Potter hayranlarını heyecanlandıracak üzere görünüyor.

Şirket, toplumsal medyadan yaptığı paylaşım ile Turbo 3’ün Harry Potter temalı özel sürümünü duyurdu. Bu akıllı telefon, yüksek performansı Harry Potter tasarımı ile bir ortaya getirecek. Ayrıyeten Turbo 3’ün Harry Potter versiyonu, özel bir kutu ile gelecek.

Redmi Turbo 3’ün Harry Potter versiyonu bu türlü görünecek

Redmi ile Harry Potter arasındaki iş birliği, Turbo 3 için özel bir art kapak tasarımı oluşturulmasını sağladı. Bu tasarım, Harry Potter tutkunlarını mest etmeyi başaracak üzere görünüyor. Lakin dahası da var. Harry Potter temalı Redmi Turbo 3, özel bir kutu ile gelecek. Bu kutuda Harry Potter temalı içeriklerin yanı sıra özel tasarım bir telefon kılıfı ve şarj aygıtı da bulunacak.

Xiaomi, 10 Nisan‘da (yarın) Turbo 3 serisi için bir lansman aktifliği gerçekleştirecek. Bu lansman, şirketin yeni telefonlarının neler sunabileceğini tüm ayrıntılarıyla gözler önüne serecek.

Redmi Turbo 3 için daha evvel yapılan açıklamalar için:

Comments are closed.