xbox-game-pass-ultimate-abonelerine-ucretsiz-youtube-premium-kampanyasi-basladi-iste-ayrintilar-YF5X7qzJ.jpg

Xbox Game Pass Ultimate Abonelerine “Ücretsiz YouTube Premium” Kampanyası Başladı! İşte Ayrıntılar…

Microsoft, Game Pass Ultimate abonelerine özel bir kampanya başlattı. Şirket, bu kampanya kapsamında kullanıcılarına üç aylık YouTube Premium aboneliği armağan edecek. Lakin kampanyaya katılmak isteyen oyunseveler için değerli bir kaide var.

Microsoft’un Game Pass Ultimate aboneliği kapsamında başlatılan kampanyadan faydalanmak istemeniz hâlinde daha evvel YouTube Premium abonesi olmamış olmanız gerekiyor. Bu kaidesi sağlayabilen tüm kullanıcılar, üç aylık ücretsiz YouTube Premium aboneliğinden faydanabilecekler. 

Kampanya, 22 Mayıs’a kadar devam edecek

Microsoft tarafından başlatılan kampanyaya katılmak isteyenlerin 22 Mayıs tarihine kadar vakitleri bulunuyor. Kampanyaya katılan kullanıcı, 22 Haziran’a kadar fiyatsız YouTube Premium aboneliğini aktif edebilecek

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların, Xbox uygulamasında bulunan “Avantajlar” kısmına girmesi kâfi olacak. Burada YouTube Premium ile ilgili kısma gelip “Bağlantı Al” seçeneğini kullanmanız kâfi. Bir dipnot olarak, Xbox Game Pass Ultimate aboneliğinin aylık fiyatının 209 TL olduğunu belirtelim.

Comments are closed.