vivo-pad-3-pronun-tum-ozellikleri-asik-r-oldu-bir-ilkle-gelecek-wSfvzR6D.jpg

vivo Pad 3 Pro’nun Tüm Özellikleri Aşikâr Oldu: “Bir İlk”le Gelecek

Çinli teknoloji devi vivo, bir müddettir yeni bir tablet üzerinde çalışıyor. Evet, haberlerimize sık sık husus olan “vivo Pad 3 Pro“dan bahsediyoruz. Şirket, bu tableti ne vakit duyuracağını açıklamadı fakat gelen son haberlerle vivo Pad 3 Pro’nun tüm özellikleri gün yüzüne çıkmış oldu. Doğal bununla birlikte, vivo Pad 3 de piyasaya sürülecek. 

Akıllı telefon dünyasının değerli sızıntı kaynaklarından Digital Chat Station, Çin’in toplumsal medya platformu Weibo’da vivo Pad 3 Pro’nun sahip olacağı özellikleri bir sefer daha paylaştı. Bu paylaşım, aslında genel manada ifşa olmuş tabletin tüm özelliklerini ortaya koymuş oldu.

vivo Pad 3 Pro, bir unsur imza atabilir

Digital Chat Station’ın Weibo’daki paylaşımına nazaran vivo Pad 3 Pro, MediaTek Dimensity 9300 işlemciden güç alacak. Bu da onu “dünyada ilk” yapacak. Öte yandan; bu tablette 80W süratli şarj takviyesine sahip olan 11.500 mAh kapasiteli bir batarya bulunacak. Android 14 tabanlı OriginOS arayüzü ile kullanıma sunulacak olan tablet, 8 MP selfie kamera ve 13 MP ana art kameraya mesken sahipliği yapacak. 

vivo Pad 3 Pro, kaliteli ekranıyla da kullanıcılar için etkileyici bir tecrübe sunacak. Ortaya çıkan bilgilere nazaran bu tablette, 3K çözünürlük sunan 12.95 inç boyutlu bir ekran bulunacak. LCD yapıdaki bu ekran, 144 Hz’ye kadar tazeleme oranı sunacak. İşte tüm bu özellikler, vivo’nun gerçekleştireceği lansmanda gün yüzüne çıkacak.

Comments are closed.