fallout-diziye-gunler-kala-yeni-fragmani-yayinladi-iste-ayrintilar-vc2Eer9b.webp

Fallout, diziye günler kala yeni fragmanı yayınladı! İşte ayrıntılar

Prime Görüntü, Bethesda Game Studios ve Bethesda Softworks iştirakinde üretilen yaklaşan Fallout dizi serisinin son fragmanında, çorak topraklarda bir ghoul, Vault Dweller ve Brotherhood of Steel üyesinin hayatta kalma uğraşı sergileniyor.

Fallout dizi fragmanı ve yayın tarihi

Fallout, tüm kısımlarıyla 11 Nisan 2024‘te çıkıyor ve yalnızca Prime Video‘da yayınlanacak. Fallout dizisi, Fallout serisinde hayatta kalanların öyküsünü anlatan yeni bir hikaye sunuyor.

Çeşitli fraksiyonların birbirleriyle çatıştığı bu öyküde, “Herkes dünyayı kurtarmak istiyor, yalnızca nasıl yapacaklarında anlaşamıyorlar” diyen Brotherhood of Steel üyesi Maximus (Aaron Moten) tarafından özetlenen fragman, dizinin tonunu ve atmosferini muvaffakiyetle yansıtıyor.

Dizinin yaratım süreci, yıllar evvel, gösterinin imalcisi Jonathan Nolan (Westworld serisi ve The Dark Knight üzere sinemaların yazarı) ile Bethesda Game Studios’un yönetici imalcisi Todd Howard’ın yemekte buluşmasıyla başlamış.

Bu buluşmadan sonra, Nolan ve Howard “el sıkışarak” bir dizi yapma konusunda anlaşmışlar. Nolan, “Benim için Fallout 3 ile başladı, oyun neredeyse bir yıl boyunca hayatımı yuttu” diyerek, Fallout oyunlarına olan tutkusunu söz ediyor.

Dizi hakkında yorumlar ve beklentiler

Fallout dizisinin teaser fragmanı esasen etkileyiciydi ve artık tam fragmanla birlikte, dizinin tonunu, görünümünü ve sesini büsbütün yakaladığı pek açık. New California Republic (NCR) ve Brotherhood of Steel üzere farklı fraksiyonların ne yapıyor olduğuna dair merak uyandırıyor.

Ayrıca, Xbox Design Lab aracılığıyla kendi Fallout temalı Xbox kontrolcünüzü şu anda özelleştirebilirsiniz. Fallout serisi, Microsoft’un 2021’de ZeniMax Media’yı satın almasıyla, en büyük Xbox serilerinden biri haline geldi.

Siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fallout serisinin hayranları için bu dizinin yayınlanması büyük bir an olacak mı? Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz!

Comments are closed.