valiant-hearts-coming-home-yeni-platformlar-icin-duyuruldu-sAZkdizb.jpg

Valiant Hearts: Coming Home Yeni Platformlar için Duyuruldu

 
Yayıncılığını Ubisoft’un ve geliştiriciliğini Old Skull Games takımının üstlendiği Valiant Hearts: Coming yeni platformlar için genişlemeye hazırlanıyor. Açıklanan ayrıntılara nazaran oyun 7 Mart tarihinde yani bugün PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için yayınlanacak. Başka taraftan Valiant Hearts: The Great War ve Valiant Hearts: Coming Home’u içeren bir koleksiyon da satışa sunulacak.
 
Oyun birinci etapta Netflix abonelerine özel olarak sunuldu 
 
 
 
Valiant Hearts: Coming Home birinci olarak 31 Ocak 2023 tarihinde Netflix abonelerine özel sunuldu ve App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için piyasaya sürüldü. Taşınabilir platformlarda tecrübelenen bu imal artık ise hem PC hem de konsollara gerçek genişlemeye hazırlanıyor.
 
Birinci Dünya Savaşı konseptinden ilham alan bu üretimde macera içeriğine gerçek adım atabiliyor ve isimsiz bir kahraman olarak devam edebiliyoruz. Bulmacaları çözebileceğimiz, yaralıları iyileştirebileceğimiz ve siperde kalıp hayatta kalmaya çalışabileceğimiz bu imal savaşın atmosferini direkt yansıtıyor.
 
Valiant Hearts: Coming Home, BAFTA Ödüllü Valiant Hearts oyununun ikinci kısmı olarak karşımıza çıkıyor. Devam oyunu içerisinde orjinal oyunun ayak izleri takip ediliyor ve harikulâde şartlara hakikat ilerleyebileceğimiz bir yapı yer alıyor. Sıradan insanların kıssalarını anlatan oyun, oynanması gereken imaller ortasında bulunuyor.
 
 

Comments are closed.