tv-dizisine-dayanan-kingdom-the-blood-5-martta-geliyor-BBwTnmI8.jpg

TV Dizisine Dayanan Kingdom: The Blood 5 Mart’ta Geliyor

 
Popüler TV dizisine dayanan Kingdom: The Blood ilgi cazibeli ortamları ve aksiyon mekaniği ile birlikte ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Aksiyon ve macera ögelerini bünyesinde barındıran ve tıpkı vakitte elimizdeki kılıcı çok güzel bir formda kullanabileceğimiz üretimde ağır savaşlara hakikat katılabiliryor ve bu ağır savaşlar da elbette kendimizi savunabiliyor ve düşmanları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.
 
Oyunda yer aldığımız müddet boyunca hem zombi istilasına uğramış bir dünyada bulunuyor hem de öteki insanlara karşı elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Gayemize ulaşmaya çalıştığımız ve büyük zorlukların üstesinden gelmeye başladığımız üretimde Kore’nin hoşluğunu ortaya çıkarmaya çalışıyor ve çeşitli akın düzenekleriyle bir arada kendi kombolarımızı gerçekleştirebiliyoruz. Oyunda elbette yalnızca tek başımıza değil, tıpkı vakitte arkadaşlarımızla birlikte de çalışarak düşmanları ortadan kaldırırız. Burada irili ufaklı düşmanlar hem de işveren savaşları bulunuyor.
 
Bu kapsamı ile birlikte hoş bir TV uyarlamasının bizlere sunulacağını aktarabilir ve oyunda sahiden de hoş ortamların ve Kore atmosferinin bizlere sunulacağını söyleyebiliyoruz. Oyunda öbür taraftan Netflix’in küçük değilse içeriğine dayanan karakterler bulunuyor. Bu karakterlerle bir arada de oyunda ilerlemeye başlıyor ve hakikaten de hoş bir ortamda kendimizi bulmaya hazırlanıyoruz.
 
Kingdom: The Blood tanınan bölgeleri, ilgi cazip kısımları ve öykü içeriğiyle birlikte bizlere sunulmak isteniyor. Oyunda yer aldığımız müddet boyunca aksiyon rol yapma ögeleri bulunuyor ve bu aksiyon rol yapma ögeleriyle birlikte de farklı bölgelere hakikat ilerleyerek hem karakter odaklı yapı ile karşılaşabilir hem de bu bölgeleri keşfetmeye başlıyoruz. Oyunda yer aldığımız mühlet boyunca bu bölgeleri keşfederek elbette ilgi alımlı sırları açığa çıkarabilir ve bu sırları açığa çıkarmak için de elbette farklı biçimlerde atılım yapmamız lazım. Bunun dışında oyunda aksiyon sistemi epeyce ön plana çıkıyor. Sistemi ile bir arada kılıcımızı savurabiliyor, düşmanlara hücumlarını kesebilir ve kendimizi kılıcımızla savunabiliyoruz.
 
 
 
Bu halde farklı kombolara düşmanlara karşı uygulayabilir ve birebir vakitte bu düşmanları ortadan kaldırarak yeni bölgelere gerçek ilerleyebiliyoruz. Bu bölgeleri düşmanlardan arındırdıktan sonra elbette hoş bir halde donanımların ve kaynakların sahibi olabiliyoruz. Ek olarak oyunda karakterimizin yeni marifetleri bulunuyor ve marifet ağacıyla birlikte burada istediğimiz formda yeni yeteneklerin kilidini açabilir ve böylelikle daha farklı komboları bu oyunda gerçekleştirebiliyoruz. Hem böylelikle daha güçlü pozisyonda olabiliyor hem de istediğimiz halde düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.
 
Hedefimize ulaşmaya çalıştığımız ve klâsik Kore kıyafetleri ile bir arada ilerleyebildiğimiz üretimde yüksek oktanlı ataklar düzenleyebiliyor ve aksiyon dozunun burada yer yer artış gösterdiğini deneyimleyebiliyoruz. Zombi yığınlarının yer aldığı ve öbür düşmanların da burada bulunduğu üretimde nitekim hem onları ortadan kaldırmak için farklı kombolar gerçekleştirebilir hem de vazifeleri yaklaşımımızı burada kendimiz belirleyebiliyoruz. Bu usul oyunlarda her bir oyuncu farklı bir tecrübe elde edebilir ve bu tecrübesini de kendine nazaran özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.
 
Nitekim oyunda yer aldığınız mühlet boyunca tanınan Netflix dizisine dayanan bu üretim içerisinde ikonik karakterlerle birlikte de karşılaşabilir ve bu karakterlerle etkileşime girerek onlardan misyonlar alabilirsiniz. Hem yan misyonlardan hem de ana vazifelerden ilerleyebileceğiniz ve karakterinizi geliştirebileceğiniz üretimde aksiyon rol yapma ögelerinin hayli ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Ağır ataklarla bir arada ilerleyebileceğiniz ve karakterinizin temel yeteneklerini kullanabileceğiniz üretimde elbette sağa sola gerçek kaçış yapabilir, süratlice koşabilir, düşmanların üzerine direkt atılabilir ve kendinizi savunmaya alabilirsiniz. Çeşitli kombo ataklarla birlikte güçlü işverenleri ortadan kaldırabileceğiniz üretiminde her bir atılım epeyce değer arz ediyor.
 
 
Hamleleri kendinize nazaran geliştirebildiğiniz ve kişiselleştirebildiğiniz imalinde klasik Kore kıyafetlerinin haricinde yüksek kaliteli grafiklerin olduğundan da bahsedebiliyoruz. Karakter olarak yapı olduğu için burada karakterimizi güçlendirebilir ve karakterimizin yeni yeteneklerini açmak için burada düzey atlama olayına geçiş yapabiliriz. Bu olayla bir arada hem karakterimizin yeni yeteneklerini açabilir hem de bu formda düşmanlara karşı farklı usuller gösterebiliriz. Burada yüksek kaliteli grafiklerle birlikte mimari tarzların yer aldığı üretimde aksiyon hüneri sırasında kıyafetlerimizin uçuşma biçimi bile burada değişkenlik gösterebiliyor. Her yaptığımız atağa direkt görebildiğimiz ve hakikaten de ilgi cazip kıyafetlerle birlikte karşılaştığımız üretimde binaların çatılarından atlayabilir ve istediğimiz biçimde en küçük detayların bile gerçekçi olduğunu burada görebiliyoruz. Geliştirici takımın açıkladığına nazaran burada hakikaten gerçekçi grafiklerin ve ögelerin bulunduğunu aktarabilir ve böylelikle oyunda tam bir dizi oyunu olarak yer alabiliriz.
Kore ülkesinde yer aldığımız üretimde en küçük detayların gerçekçi olarak gösterildiği bir yapı içerisinde kendimizi bulabilir ve elimizdeki karakteri istediğimiz formda geliştirebilir ve güçlendirebiliriz. Bu güçlendirme ile bir arada hem yeni yeteneklerin kilidini açabilir hem de oyun boyunca ilerlememizi burada artırabiliriz. Kore ülkesinin elbette farklı bölgelerine hakikat ilerleyebildiğimiz ve buraları keşfedebildiğimiz imalinde farklı mimari ögelerle bir arada karşılaşabilir ve buraları dilediğimiz formda keşfedebiliriz. Kore’nin hoşluğunu ortaya çıkarabileceğimiz ve ilgi cazip bu ögelerle bir arada yer alabileceğimizi yapında bir yandan ilgi alımlı karakterlerle karşılaşabilir ve başka yandan ise bu karakterlerin verdiği misyonlarla bir arada farklı bölgeleri keşfetmeye hazırlanıyoruz. Oyunda öbür taraftan bu bölgelerin görüntülerini açığa çıkararak her bölgenin farklı düşman çeşitliliğini burada ortaya çıkarmaya çalışır ve bununla bir arada de bu düşmanları ortadan kaldırarak bu bölgeleri büsbütün temizleyebiliyoruz.
 
 
 
Aksiyon tabanlı bu üretim içerisinde vuruş hissiyatının da epey düzgün bir halde işlediğini belirtmek gerekiyor. Hem görsellerden hem de fragmanlardan ortaya çıkan bilgilere nazaran elbette oyunda gerçekçi bir yapının yer alacağını söyleyebilir ve birebir vakitte stratejik bir aksiyon sisteminin olduğundan bahsedebiliriz. Zira burada düşmanlara karşı yaklaşımınızı büsbütün siz belirleyebiliyor, düşmanlara karşı bitirici vuruşları da burada büsbütün siz yapabiliyorsunuz. Oyunda yer aldığınız mühlet boyunca aksiyon şeması içerisinde farklı komboları gerçekleştirebiliyor ve bu komboları gerçekleştirdikten sonra ise öbür düşmana gerçek dönüş yapabiliyorsunuz.
 
Yoğun savaşlara katılabileceğiniz, elinizdeki kalıcı düzgün bir biçimde kullanabileceğiniz ve aksiyon içerisinde yer alabileceğiniz üretimde ağır hücumlar düzenleyerek düşmanlarınızın üstesinden gelebilir ve onları tek atılım ile bir arada de ortadan kaldırabilirsiniz. Öteki oyuncuların önüne geçmek için karakterinizi güçlendirebileceğiniz üretimde çeşitli işverenleri ortadan kaldırmak için de farklı akınlar düzenleyebiliyor ve gerçekçi yapı ile birlikte etrafın kan gölüne döndüğünü görebiliyorsunuz. Düşmanlara karşı gerçek atakları yaptığınız vakit elbette onları ortadan kaldırmak için fırsat kollayabilir ve böylelikle oyunda süratli bir halde ilerleyebilirsiniz. Bu da sizi ileriye götüren ögeler ortasında bulunuyor diyebiliriz.
Kontrol tabanlı bu aksiyon rol yapma oyunu içerisinde düşmana karşı çeşitli kombolar yaparak elimizdeki kılıcı savurabiliyor ve düşmanlara karşı aman vermeyerek yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz. Burada yeni yetenekler elbette düzgün bir formda karşımıza çıkıyor ve ilgi alımlı bu yapı ile birlikte farklı yeteneklerin kilidini açarak düşmanları nasıl ortadan kaldırabileceğimizi görebiliyoruz. Oyunda yer aldığımız müddet boyunca yetenek ağacı içerisinden seçebileceğimiz onlarca yetenek bulunuyor. Bunları seçerken elbette animasyonlu bir biçimde hangi yeteneğin ne işe yaradığını görebiliyor ve hangi yeteneğin işe yarayacağını ve bize en yeterli yeteneği sunabileceğini düşünüyorsak onu seçebiliyor ve istediğimiz biçimde o mevzuyu gerçekleştirebiliyoruz.
 
 
 
Bu formda oyunda karaktere odaklı bir yer alıyor ve hakikaten de burada yer aldığımız müddet boyunca aksiyon sisteminin epeyce yeterli bir formda işlediğini kılıcımızı savurunca kılıcımızın çıkardığı sesler, efektler ve düşmanların verdiği yansılar de epeyce hoş bir biçimde bizlere aktarılmak isteniyor. Umuyoruz ki aksiyon sisteminin burada düzgün bir halde işlemesiyle bir arada bize hoş bir aksiyon rol yapma tecrübesi sunulur.
 
Oyunda başka taraftan dikkat alımlı zombi savaşlarının olduğundan bahsedebilir ve yakın dövüşü silahları ile bir arada düşmanları ve düşman zombileri burada ortadan kaldırabiliyoruz. Yalnızca tek bir zombi değil, zombi orduları ile bir arada de oyundaki yerimizi alabiliyoruz ve sağdan soldan bir anda zombilerin etrafımıza üşüştüğünü deneyimleyebiliyoruz. Hasebiyle ilerlerken burada epeyce dikkat etmeniz gerekiyor ve etrafınızı düzgün bir halde tahlil etmeniz lazım. Zira düşmanlar saklandığı yerden bir anda karşınıza çıkabiliyor ve sizlere koşturabiliyor, birebir vakitte zombilerin kimileri hayli süratli bir formda üzerinize yanlışsız atılabiliyor ve sahiden de süratli bir formda koşabiliyorlar. Bu tehditkar akınlara karşı elbette siz de elinizdeki kılıcı savurabilir ve yorucu bir zombi savaşı ile birlikte karşı karşıya kalabilirsiniz.
 
Bu zombileri ortadan kaldırmak için üstte bahsettiğimiz üzere karakterinizi ne kadar güçlendirirseniz, o kadar süratli bir biçimde onları ortadan kaldırabilir ve zombi ordularını bu biçimde yok edebilirsiniz. Zombilere karşı elbette gelmek ve onların akınlarından kaçınmak için karakterimize sağa sola hakikat yuvarlanabilir, geriye gerçek atak yapabilir ve düşmanları ikiye bölüyoruz. Hayli hoş bir formda hareketleri sergileyebileceğimiz ve canımızın dolu olmasını ön plana çıkarabileceğimiz üretimde hem canımızın ne kadar kaldığını görebiliyor hem de farklı taarruzlarla birlikte düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.
Oyunda birebir vakitte hem tek oyunculu hem de çevrimiçi eşli oyun modu bulunuyor. Bu mod dayanakları ile birlikte arkadaşınızla ilerleyebiliyor ve öbür oyuncularla birlikte birebir savaşların tadını çıkarmaya hazırlanıyorsunuz. Muhakkak bir arena içerisinde bulunduğunuz bu yapının içerisinde öbür düşmanlara karşı gelebileceğiniz bir yapı bulunuyor ve bunlarla birlikte çevren içerisinde istediğiniz halde düşmanlara karşı gelebiliyor ve bu halde öbür oyuncuları da ortadan kaldırmak için elinizden geleni yapmaya koyuluyorsunuz.
 
 
 
Zorluk düzeyinin gitgide artış gösterdiği ve zombilerin yanı sıra artık insan formundaki düşmanların ve işverenlerin da bulunduğu bu üretimde elbette bunları ortadan kaldırmak için farklı hallerde kombolar yapmak durumunda kalıyor ve yorucu vakit bir akınların haricinde bir de bunlarla uğraşmak durumunda kalıyorsunuz. Oyunda eşsiz hareketler ve görünümler bulunuyor, bunlarla birlikte istediğiniz halde karakterinizi özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Bu halde farklı donanımları ve kıyafetleri üzerinize alarak farklı Kore hoşluklarını ve Kore kültürünü yansıtabilir ve böylelikle başka oyunculardan farklı olabilirsiniz.
Tatmin edici zorlukları ile bir arada karşımıza çıkmaya hazırlanan ve birebir vakitte oyunda yer aldığımız mühlet boyunca yeni yetenekleri sergileyebileceğimiz üretim içerisinde hem eşsiz görünümleri hem de eşsiz hareketlere sahip olacak ve bununla birlikte de oyuncular farklı görünümlerle oyundaki yerini alabilecek. Bu stil televizyon uyarlamalarından hoşlanıyorsanız ve hakikaten de hoş bir tecrübe elde etmek istiyorsanız ve kendinizi Kore ülkesine gerçek bırakmak istiyorsanız, bu oyuna bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Oyun Netflix dizisinin uyarlaması biçiminde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve 5 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Comments are closed.