turk-telekom-esuper-ligde-donem-tamamlandi-iste-play-off-oynamaya-hak-kazanan-kadrolar-EZ43hBkr.jpg

Türk Telekom eSüper Lig’de Dönem Tamamlandı: İşte Play-off Oynamaya Hak Kazanan Kadrolar

Türk Telekom ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği, Trendyol Muhteşem Lig’deki kulüplerin eFutbol gruplarının yer aldığı Türk Telekom eSüper Lig’in, ikinci dönemi büyük heyecana sahne oluyor. 

Türk Telekom eSüper Lig’de 38 haftalık olağan dönem sona erdi ve play-off’a katılmaya hak kazanan 8 grup belirli oldu. Türk Telekom eSüper Lig’de 16 Nisan’da oynanacak play-off çeşidi sonrası şampiyonun belirleneceği büyük final aktifliği de yapılan açıklamaya nazaran 20 Nisan’da gerçekleştirilecek.

Sezonu birinci 8 sırada bitiren ve play-off’a hak kazanan gruplar:

  1. Antalyaspor 
  2. Trabzonspor
  3. Kayserispor
  4. Galatasaray
  5. Fenerbahçe
  6. İstanbul Başakşehir
  7. Samsunspor
  8. MKE Ankaragücü

Türk Telekom, bir prensip imza atarak geçtiğimiz yıl Türkiye Futbol Federasyonu iş birliği ile Türk Telekom eSüper Lig’in hayata geçirilmesini sağlamıştı. Türk Telekom’un ana sponsorluğunu ve Tivibu Spor aracılığıyla resmi yayıncılığını üstlendiği Türk Telekom eSüper Lig’de ikinci dönem da dev rekabete sahne olacak üzere görünüyor. Trendyol Muhteşem Lig’deki 20 kulübün eFutbol kadrolarının yer aldığı Türk Telekom eSüper Lig’de 38 haftalık olağan dönem tamamlandı. 

16 Nisan’da gerçekleştirilecek play-off tipinden büyük final bileti alan 4 grup, şampiyonluk için gayret verecek. Geçtiğimiz dönem Türk Telekom eSüper Lig, Galatasaray’ın şampiyonluğuyla sonuçlanmıştı. Bu dönemin şampiyonu, 20 Nisan’da oynanacak büyük finalin akabinde belirli olacak. Play-off çeşidi ve büyük final aktifliği Tivibu Spor ekranlarından yayınlanacak. 

Comments are closed.