tmedeki-brainboxlardan-yeni-gigabit-ethernet-anahtari-QFwzEQny.jpg

TME’deki Brainbox’lardan yeni gigabit ethernet anahtarı!

TME eser kataloğuna kısa mühlet evvel lokal gigabit ağ altyapıları için tasarlanmış olan yeni Brainboxes siviçler eklendi. İngiliz firması her vakit çağdaş sanayiye yönelik tahlillere odaklanmaktadır; burada Arduino yahut Raspberry Pi üzere tanınan platformlara dayanan Ethernet ve IoT modülleri üzerinden proses denetimini merkezi hale getirmek kilit rol oynamaktadır.

TME gigabit ethernet anahtarı neler sunuyor?

Yeni Brainboxes siviçler iki ikili ayrılmaktadır. Aslında SW-114 ve SW-514 ile SW-084 ve SW-584 model çiftleri birebir eserlerin farklı korumalara yerleştirilmiş çeşitleridir. SW-114 (muhafazasız model) ve SW-514 (DIN raya monteli model) alıcılar ortasında ağ sinyali dağıtımına yönelik klâsik, yönetilmeyen siviçlerdir.

Standart ağ kablolarını destekleyen dört Ethernet portuna (RJ-45) sahiptir. Bir kıymetli özellikleri, 5 V ile 30 V DC ortasında geniş bir güç besleme tansiyonu aralığı ile çalışabilmeleridir, böylelikle sistem bünyesinde aslında mevcut sayısız güç besleme çizgisine bağlanabilirler.

Dahası, kesintisiz çalışma sağlamak için iki bağımsız kaynaktan güç beslenebilmektedir. Bu siviçler -40°C ile 80°C ortasındaki sıcaklıkların üstesinden gelebilecek halde tasarlandıklarından geniş termal tolerans aralığı bir öteki değerli özelliktir; bu sayede “sıradan” eserler için uygun olmayan ve hatta mahzurlu sayılan koşullarda çalışabilmektedirler.

SW-084 ve SW-584 modellerinin parametreler ve özellikleri üstte anlatılan modellere benzeridir, belirtilen birinci model pano yahut duvara monteli bir korumada yer almaktadır (ve çalışma sıcaklığı aralığı bir ölçü daha dardır). SFP arayüz dayanağı bu eserlerin en değerli özelliğidir. Small Form-factor Pluggable standardı bilhassa büyük ölçekli endüstriyel tesislerde tanınan bir tahlildir.

Kullanılan modele bağlı olarak çeşitli kablolar (hem klâsik hem de fiber optik kablolar) kullanarak uzun uzaklıklar boyunca bağlantısı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Etkileyici parametreler, çeşitli modeller ve SFP dayanağı üzere özellikler Brainboxes siviçleri süratli, çağdaş ve ölçeklenebilir endüstriyel ağlar kurmak için kusursuz bir tahlil yapmaktadır.

Özellikleri
Endüstriyel modül tipi: Ethernet siviç
Modül çeşidi: yönetilmeyen
Port sayısı*: 4 yahut 5
Veri iletim suratı: 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps
Montaj yöntemi*: gömülü, DIN ray için, vidalı
Konnektör tipi *: RJ45, SFP
Muhafaza materyali: plastik
IP sınıfı*: IP00, IP20, IP30
Çalışma sıcaklığı*: -10…60°C yahut -40…80°C

*modele bağlıdır

Comments are closed.