the-elder-scrolls-iv-oblivion-dlc-boyutunda-moda-kavustu-PrFYTgFd.jpg

The Elder Scrolls IV: Oblivion DLC Boyutunda Moda Kavuştu

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls IV: Oblivion için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Artık ise yesyeni bir paket oyuna neredeyse DLC niteliğindeki bir yapıyı ekliyor.
 
80’den fazla yeni pozisyon yer alıyor
 
 
 
Mod geliştiricisi ‘Samtheson’ tarafından yayınlanan “Journey to the Center of Nirn” ismindeki yeni mod, DLC boyutundaki genişletme içeriğini bünyesinde barındırıyor. Açıklanan ayrıntılara nazaran modun 2 yıldır geliştirildiği ve içerisinde 80’den fazla yeni pozisyonun yer aldığı aktarılıyor.
 
Daha fazla ayrıntıya girecek olursak hayran imali genişletmesi Jules Verne’in ünlü kıssasından ilham alıyor. Mod içerisinde oyuncular geniş magma odalarından karanlık mağaralara geçebiliyor, buralardaki bulmacaları çözmeye çalışıyor ve ilgi alımlı labirentler içerisinde kaybolabiliyor. Paket içerisinde birebir vakitte kendi ses efektlerine ve atmosfer müziklerine sahip bir yapı bulunuyor.
 
Oyuna tekrar dönmek isteyenler yahut yeni bir maceraya adım atmak isteyenler bu pakete bir göz atabilir. Paket içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.
 
 

Comments are closed.