tepe-resmen-karisti-en-taninan-oyunlar-muhakkak-oldu-IBgCPnkN.webp

Tepe resmen karıştı! En tanınan oyunlar muhakkak oldu

19 Ocak’ta çıkış yapan Palworld, Pokémon gibisi konseptiyle kısa bir müddette Steam tarihinin en çok oyuncuya sahip ikinci yapımı olmayı başardı. Lakin son periyotta işler kelam konusu imal için pek de yolunda gitmiyor. Çünkü. son raporlar Palworld‘un oyuncu kitlesinin büyük bir çoğunluğunu kaybettiğini ve Steam listelerinde bir oldukça gerilediğini gösteriyor. İşte Steam en tanınan oyunlar listesi!

Steam en tanınan oyunlar listesi

Steam hakkında paylaştığı datalarla bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini güncelledi. Geçen haftanın en tanınan oyunlarına baktığımızdaysa tepede değerli bir değişikliğin olduğunu görüyoruz. Çünkü birkaç haftadır dorukta bulunan Palworld, ilginin son günlerde kaybolmasıyla Steam listelerinde aşağılara hakikat süratle düşmeye devam ediyor. Oyun, son olarak altıncı sıralara kadar geriledi. Listenin tepesinde ise geçen hafta çıkış yapan Helldivers 2 yer alıyor.

Listenin ikincisi Counter-Strike 2 oldu. Sevilen oyunun çabucak akabinde Apex Legends geliyor. Dördüncü sırada ise PUBG yer alıyor. Listenin bir sonraki sırasında ise Steam Deck karşımıza çıkıyor. Lakin markanın konsolunun oyunlarla birlikte listeye sokulma nedeniyle ilgili rastgele bir bilgi kelam konusu değil.

 1. Helldivers 2
 2. Counter-Strike 2
 3. Apex Legends
 4. PUBG
 5. Steam Deck
 6. Palworld
 7. Helldivers 2 – Upgrade to Harika Citizen Edition
 8. Call of Duty
 9. Deep Rock Galactic: Survivor
 10. Dota 2
 11. Granblue Fantasy: Relink
 12. Last Epoch
 13. Enshrouded
 14. Baldur’s Gate 3
 15. Cyberpunk 2077

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi oyun kaçıncı sırada olmalıydı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Comments are closed.