taninan-platform-oyunu-dead-cells-epic-gameste-1950-tl-tuL35U6G.jpg

Tanınan Platform Oyunu Dead Cells Epic Games’te 19.50 TL!

 
Motion Twin takımı tarafından biz oyun severlere sunulan platform odaklı aksiyon-macera oyunu Dead Cells, Epic Games mağazasında şu anda 39 Türk Lirası yerine yalnızca 19.50 Türk Lirasıdan satışta bulunuyor. Oyunu epeyce ucuz bir fiyatlandırma ile birlikte 25 Nisan’a kadar satın alabiliyorsunuz. Olağan fiyatı da aslında bir oldukça düşük.
 
Sevilen bir imal olarak karşımıza çıkıyor 
 
 
 
Roguelite şekli aksiyon platform oyunu içerisinde daima büyüyen ve değişen bir kaleyi keşfetmeye hazırlanıyoruz ve kendimizi şiddetli ögelerle baş başa bırakıyoruz. Oyunda kayıt noktasının rastgele bir biçimde olmadığını aktarabiliyor ve birebir vakitte daima olarak ölüp tekrar bir şeyler deneme fırsatımızın olduğu bir yapı bize sunuluyor.
 
Genel olarak oyuncular tarafından sevilen ve dikkat cazibeli ortamları bizlere sunan üretimde 100’den fazla silah ve büyü bulunuyor. Kendi oyun şeklinizi bu biçimde oyuna adapte edebiliyorsunuz. Oyunda tıpkı vakitte keşif ögelerinin bir epey ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Zımnî odaların, gizli geçitlerin ve daha fazlasının yer aldığını aktarabiliyoruz.
 
– Epic Games sayfası

Comments are closed.