taninan-kulaklik-markasi-jbl-akilli-gozluk-tanitti-muzik-dinleyip-telefonla-konusabileceksiniz-gRpnUx2Q.jpg

Tanınan Kulaklık Markası JBL, Akıllı Gözlük Tanıttı: Müzik Dinleyip Telefonla Konuşabileceksiniz

JBL, tüketicilerin ilgisini çekmesi mümkün yeni eseri “Yinyue Fan“ı duyurdu. Bu eser, görünüm açısından bir güneş gözlüğü olsa da temelinde çok daha fazlasını sunuyor. Yinyue Fan ile yolda yürürken müzik dinleyip, akıllı telefonlarınıza gelen davetleri yanıtlayabileceksiniz.

JBL’nin akıllı gözlüğü, yüksek ses kalitesi sunabilmek için özel olarak üretildi. Bu bağlamda; etkin gürültü engelleme algoritması barındıran gözlük, sesinizin karşı tarafa net gitmesi için de çift hüzmeli, gelişmiş bir mikrofona konut sahipliği yapıyor.

Karşınızda JBL Yinyue Fan

Sadece 52 gram ağırlığındaki gözlük, Güneş’ten gelen ziyanlı ışınları engellemek için anti-ultraviyole lenslerle donatıldı. Sahip olduğu IP54 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklılık sunan gözlük, Bluetooth 5.2 irtibat dayanağı ile pek çok aygıt ile uyumlu. JBL Yinyue Fan, tam şarj ile 8 saate kadar kullanım imkânı sunuyor. 

Yapılan açıklamaya göre JBL Yinyue Fan, 180 dolar karşılığında satın alınabilecek. Eser, şimdi Çin pazarında ön siparişe açılmış durumda. Lakin Çin dışına çıkıp çıkmayacağına ait rastgele bir açıklama yapılmadı.

Comments are closed.