taninan-endise-oyunu-sessiz-sedasiz-xbox-game-passe-eklendi-rrJcSzUN.webp

Tanınan endişe oyunu, sessiz sedasız Xbox Game Pass’e eklendi!

Microsoft tarafından sunulan abonelik tabanlı oyun hizmeti Xbox Game Pass, son periyotlarda bir epey tanınan. Bu doğrultuda şirket, servis kütüphanesine yeni üretimler dahil etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yüzlerce liralık oyunlar ekleneceği açıklanmıştı. Son olarak Xbox Game Pass kütüphanesine tanınan zombi oyunu Dead Island 2 de dahil oldu.

Dead Island 2, Xbox Game Pass kütüphanesine eklendi!

Dead Island 2, Xbox Game Pass kütüphanesine sürpriz bir formda hiçbir duyuru yapılmadan eklendi. Bu nedenle pek çok oyuncunun şimdi haberi yok. Lakin oyun için değerli bir durum var. O denli ki üretim, sadece konsol üzerinden oynanabiliyor.

Aslında Dead Island 2‘nin halihazırda bilgisayar sürümü bulunuyor. Çünkü Epic Games Store üzerinden satın alınabiliyor. Bu bağlamda neden yalnızca konsol ile sonlu erişime sahip olduğu bilinmiyor. Önümüzdeki devirlerde Game Pass’in bilgisayar kütüphanesine de eklenebilir.

Dead Island 2 konusu

2011 yılında çıkan Dead Island’ın devamı olarak geçen sene piyasaya sürülen Dead Island 2, Deep Silver Dambuster Studios tarafından geliştirildi. Üretim, zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalma üzerine konseyi. Oyuncular, hayatta kalabilmek için kaynak toplamalı ve zombiler ile gayret edebilmek için silahlar bulmalı.

Savaş mekanikleri ve zombi çeşitliliği ile dikkat çeken Dead Island 2, mizahi ögeleri ve şiddet ögelerini birleştiriyor. Böylece tansiyonlu bir tecrübe sunuyor. Bu bağlamda kaygı tipini sevenlerin kesinlikle göz atması gereken oyunlar ortasında yer alıyor.

Xbox Game Pass fiyatı

  • Game Pass Bilgisayar: 159 TL / ay
  • Game Pass Core: 159 TL / ay
  • Game Pass Ultimate: 209 TL / ay

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.