stumble-guys-switch-konsoluna-geliyor-25L6CkdT.jpg

Stumble Guys, Switch Konsoluna Geliyor

 
Geliştirici Scopely takımı parti tabanlı Battle Royale oyunu Stumble Guys’ın Switch konsoluna geleceğini açıkladı. Oyun bu konsolun yanı sıra PlayStation 4’te ve PlayStation 5’e de çıkış yapacak. Böylelikle her iki konsol kullanıcısı da bu oyunu deneyimleyebilecek.
 
Stumble Guys favori konsollara çıkış yapacak 
 
 
 
Stumble Guys’ın Switch ve PlayStation sürümleri daha evvel piyasaya sürülen Xbox Series, Xbox One, PC (Steam), iOS ve Android sürümleriyle çapraz ilerleme ve çapraz oynama özelliğine sahip olacak. Bildiğiniz üzere oyunun Xbox sürümü 23 Ocak tarihinde piyasaya sürüldü.
 

Scopely kıdemli lider yardımcısı ve genel müdürü Naz Amarchi bir basın açıklamasında hem grup hakkında hem de oyun hakkında çeşitli bilgiler verdi ve şunları aktardı: “Stumble Guys grubumuz sıkı bir halde çalışmaya devam ediyor ve böylelikle oyunu farklı platformlara getirmeye hazırlanıyor. Oyuncularımızı birbirine bağlayan ve şad eden yeni tecrübeler sunmak istiyoruz. Artık ise ilerlememizi ve genişlememizi Nintendo Switch konsoluna kaydırıyoruz. Bu halde partiye katılabilecek ve kendi takımınızı burada kurabileceksiniz.”

Comments are closed.