star-wars-outlaws-cikis-tarihi-aciklandi-SY1BsVh6.jpg

Star Wars Outlaws Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak olan Star Wars Outlaws için yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere nazaran oyun 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Ubisoft mağazası üzerinden yayınlanacak.
 
Star Wars Outlaws için beklentiler yüksek
 
 
 
30 Ağustos tarihinde çıkış yapmayı bekleyen Star Wars Outlaws, 70 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Oyun, standart sürümünün haricinde iki farklı paketle sunulacak. Gold Edition paketine bakacak olursak 110 dolarlık fiyatlandırma ile bir arada karşımıza çıkıyor ve içerisinde dönem bileti ve 3 günlük erken erişim yer alıyor.
 
Diğer taraftan oyunun Ultimate Edition paketi bulunuyor. Bu paket içerisinde ise Gold sürüm içerisinde yer alan içeriğin yanı sıra “Sabacc Shark Bundle”, “Rogue Infiltrator Bundle” ve bir dijital sanat kitabı bulunuyor.
 
Öte yandan oyunun rastgele bir sürümünü ön sipariş veren kullanıcılar “Trailblazer” gemisine ve çeşitli kozmetik içeriklerden oluşan Kessel Runner Bonus Paketi’ne sahip olacak. Star Wars Outlaws, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları ortasında geçiyor.
 
Hikaye fragmanı
 
 

Comments are closed.