spongebob-temali-xbox-series-x-konsol-paketi-ortaya-cikti-NTv32VSx.jpg

SpongeBob Temalı Xbox Series X Konsol Paketi Ortaya Çıktı

 
Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan Xbox Series X konsolunun yeni bir paketi ortaya çıktı. Paketin ayrıntılarına bakacak olursak SpongeBob temalı olduğunu görebiliyor ve hem konsolun hem de denetimcinin bu temaya uygun olduğunu aktarabiliyoruz.
 
Konsol paketi 700 dolardan satışa sunulacak 
 
 
 
SpongeBob temalı Xbox Series X paketi 700 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor. Sonlu sayıda piyasaya sürülecek olan bu sürüm 7 Mart tarihinde satışa açılacak. Paket içerisinde Nickelodeon All-Star Brawl 2 oyununun dijital bir kodu da yer alıyor.
 
Konsol sürümü Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Best Buy Drops aracılığıyla satışa sunulacak. Öte yandan Microsoft, yakın vakitte PlayStation ve Switch konsoluna birinci taraf oyunlarının geleceğini açıkladı. Bu oyunlar ortasında Pentiment, Hi-Fi Rush, Sea of Thieves ve Grounded üzere oyunlar bulunuyor.
 

Diğer taraftan Xbox lideri Sarah Bond, Xbox Series konsolunun son jenerasyon olmadığını ve yeni kuşak bir konsolun daha kullanıcılara sunulacağını açıkladı. Bu yeni konsolun ise donanım tarafında epey güçlü olacağını belirtti.

Comments are closed.