spider-man-2nin-son-guncellemesi-potansiyel-dlcyi-sizdiriyor-PnrVxSl1.jpg

Spider-Man 2’nin Son Güncellemesi Potansiyel DLC’yi Sızdırıyor!

 
Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan aksiyon-macera oyunu Spider-Man 2 için bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte yeni “oyun+” modu, misyonları tekrar oynama özelliği, oyun esnasında saati değiştirme seçeneği ve daha fazlası oyuna dahil edildi. Lakin bunun dışında yeni bir yanılgı daha ortaya çıktı.
 
Spider-Man 2’nin geliştirici menüsü açık unutuldu
 
 
 
Sürüm 1.002.000 güncellemesi olarak karşımıza çıkan bu yeni yama içerisinde geliştirici seçeneklerinin açık olması, potansiyel DLC içeriğini açığa çıkardı. Geliştirici seçeneklerin açık olması ile birlikte tıpkı vakitte oyuncular yanılgı ayıklama menüsüne erişim sağlayabildi. Bu menü ile bir arada oyunun belli kısımlarını atlayabiliyor, yanılgıları teşhis edebiliyor ve çeşitli değişiklikler uygulayabiliyorsunuz.
 
Bazı oyuncular yanılgı ayıklama menüsü içerisinde oyunda olmayan içeriklere erişim sağlamış durumda. Oyuncular buraya eriştikten sonra, Örümcek Adam çizgi romanlarında yer alan Beetle karakterinin ilerleyen süreçte DLC olarak gelebileceğini öne sürüyor. Beetle karakteri oyunun belgelerinde yer alıyor ve bu kapsamda kimi referansların olduğundan da bahsediliyor.
 

 

Comments are closed.