soylenti-far-cry-7de-bas-mak-s-karakteri-cillian-murphy-canlandiracak-5U84uy5D.jpg

Söylenti: Far Cry 7’de Baş Makûs Karakteri Cillian Murphy Canlandıracak

 
Ubisoft tarafından şu anda geliştirilme etabında bulunan Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni söylenti Cillian Murphy’nin baş berbat adamı oynayacağını öne sürüyor.
 
Murphy, Oppenheimer ve Peaky Blinders projeleriyle ön plana çıkıyor
 
 
 
Sosyal medya platformu Twitter üzerinde yayınlanan şifreli bir gönderide sızıntı haberlerle bir arada ön plana çıkan j0nathan isimli bir kullanıcı birden fazla görseli içeren bir gönderi paylaştı. Bu görsel yorumlandığında Cillian Murphy’nin Far Cry 7’de yer alacağı sonucuna varıldı.
 
Temel olarak seriye bakacak olursak ünlülerin Far Cry serisine bir oldukça uzak olmadığını aktarabiliriz. Bildiğiniz üzere Far Cry 6’da Giancarlo Esposito ana makûs adamı canlandırdı ve oyun boyunca bu makûs adama devirmek için uğraş ettik.
 
Diğer taraftan 2012 yılında çıkış yapan Far Cry 3’te Michael Mando, oyun tarihinin en tanınmış makûs adamlarından biri olan Vaas’ı canlandırdı. Oppenheimer ve Peaky Blinders projeleriyle ön plana çıkan Cillian Murphy’nin ise neden makûs adam olarak seçildiği için rastgele bir özel sebep bulunmuyor. Ubisoft bu kapsamda ünlü isimlerle çalışmaya devam ediyor.
 

 

Comments are closed.