sony-bu-yil-yeni-bir-astro-bot-oyunu-yayinlayabilir-p8aIPjPh.jpg

Sony Bu Yıl Yeni Bir Astro Bot Oyunu Yayınlayabilir

 
Astro Bot hayranları için şu anda hoş bir haber ortaya çıktı. Sony tarafından sunulan serinin yeni oyunu bu yıl içerisinde gelebilir. Bunlar şu anda büsbütün argümandan ibaret lakin elimizde birkaç ayrıntı daha bulunuyor.
 
Astro Bot’un yeni oyunu beklentiler arasında
 
 
 
Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran ve geçtiğimiz gün yapılan açıklamada Nisan ayından başlayıp Mart 2025’ten sonra erecek olan bir sonraki mali yıl içerisinde, bildiğiniz üzere God of War ve Spider-Man üzere büyük serilerin oyunlarının gelmeyeceği belirtildi. Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb bu doğrulamaların akabinde Astro Bot serisinin yeni oyununun geleceğini bildirdi  ve çeşitli duyumlar aldığını aktardı.
 
Jeff Grubb ayrıyeten şunları belirtti: “Rise of the Ronin oyununun geleceğini esasen biliyorsunuz. Lakin bunun dışında,God of War ve Spider-Man üzere büyük çaplı üretimlerin gelmeyecek. Bu sefer gözler art planda kalmış serilerde olacak.”
 

Astro serisinin son oyunu 3 boyutlu bir platform tecrübesi sunan ve 2020 yılında yayınlanan Astro’s Playroom’du. Bu serinin elbette kendine nazaran bir hayran kitlesi bulunuyor. Hayranlar ise bu serinin yeni oyunlarını şu anda beklemeye koyulabilir.

Comments are closed.