skull-and-bonesun-1-donemi-basladi-iste-ayrintilar-2lctFWzl.jpg

Skull and Bones’un 1. Dönemi Başladı: İşte Ayrıntılar

 
Ubisoft grubu tarafından 16 Şubat tarihinde oyunculara sunulan korsan temalı Skull and Bones’un 1. dönemi başladı. “Raging Tides” güncellemesi ile başlayan yeni dönem 12 hafta sürecek ve her dönemin da 12 haftalık bir süreci temsil edeceğini söyleyebiliriz.
 
İlk dönemde oyuncuları bağlayacak içerikler yer alıyor 
 
 
 
Yeni dönem içerisinde dinamik dünya değişiklikleri, yeni etkinlikler, efsanevi rakipler ve oyuncuların katılabileceği çeşitli zorluklar bulunacak. Ayrıyeten dönemler dahilinde daha fazla gemiye, silaha, kozmetik esere ve daha fazlasına erişebileceksiniz.
 
Skull and Bones’un başlayan  dönemi “Raging Tides”ta tansiyon yükseliyor ve yeni rakiplerle çatışmayı bekleyebilirsiniz. Bu yeni rakipler ortasında makus niyetli Philippe La Peste,”Veba Kralı” ve onun Veba Filosu yer alıyor.
 
Skull and Bones, Hint Okyanusu’nda geçen açık bir dünyayı bizlere sunuyor ve sular üzerinde korsan kral olma yolunda ilerlemeye çalışıyoruz. Gemi odaklı bu üretim içerisinde gemimizi geliştirebiliyor, yeni gemiler satın alabiliyor ve en güçlü olma yolunda kimseyi tanımıyoruz.
 
 

Comments are closed.