skull-and-bones-assassins-creed-ivun-oyuncu-sayisini-arttirdi-zz1jX6tz.jpg

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV’ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

 
Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones, oyuncular tarafından bir oldukça eleştirilen ve şanssız bir proje olarak bedellendirilen bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Birçok ertelemeye maruz kalan bu imal nihayetinde yakın vakitte çıkışını gerçekleştiriyor lakin uzun müddettir bekleyen oyuncular için maalesef hayal kırıklığı yaşatıyor.
 
Skull and Bones’un geliştirmesi gerektiği alanlar olduğu belirtiliyor
 
 
 
Skull & Bones’un piyasaya sürülmesinden yalnızca birkaç gün sonra Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununa oyuncular akın ediyor ve korsan temasının ne demek olduğunu ve birebir vakitte nasıl bir yapıda olması gerektiği bu oyun aracılığıyla örneklendiriliyor. Münasebetiyle çevrimiçi çok oyunculu Skull & Bones’un piyasaya sürülmesi, Assassin’s Creed IV’e olumlu olarak yansımış diyebiliriz.
 
Daha evvel bildirildiği üzere Assassin’s Creed IV: Black Flag’in tekrar imal sürümü şu anda geliştirme evresinde bulunuyor. Lakin bu sürümün elbette yakın vakitte karşımıza çıkacağını varsayım etmiyoruz. Öteki tarafta, korsan temalı üretim sebebiyle Black Flag ‘in oyuncu sayısında bir epey artış görülüyor. Korsan temasını en güzel yansıtan bu imal, 3.500’den fazla oyuncuyla bir arada ön plana çıkmaya devam ediyor. Oyunun 2013 yılında piyasaya sürüldüğünü de belirtelim.
 
 

Comments are closed.