sevilen-strateji-oyunu-steamde-kisa-muddetligine-oynamasi-fiyatsiz-y33vvUwL.jpg

Sevilen Strateji Oyunu Steam’de Kısa Müddetliğine Oynaması Fiyatsız

 
Paradox Development Studio tarafından oyunculara sunulan gerçek vakitli strateji oyunu Hearts of Iron IV şu anda fiyatsız olarak oynanabilir durumda. Bu süreç yaklaşık olarak 2 gün sonrasında sona erecek. Hasebiyle oyuna bu hafta sonu boyunca büsbütün ücretsiz bir halde ulaşabilirsiniz.
 
Gerçek vakitli strateji deneyimi 
 
 
 
Bu oyunda stratejik maharetlerinizi ve ileri görüşlülüğünüzü ön plana çıkarabileceğiniz gerçek vakitli bir tecrübeyle karşılaşıyorsunuz. Birebir vakitte İkinci Dünya Savaşı’nın husus aldığını da aktarabiliyoruz Savaş ortamları ve atmosferi ile ön plana çıkan üretim atılımlarınıza nazaran değişkenlik gösteren bir dünyayı sunuyor.
 
– Steam sayfası
 
Hearts of Iron IV oyununda yapacağınız atılımlar hayli değerli. Burada başka devletlere karşı diplomatik ittifaklar kurabilir, farklı muahedeler yapabilir, büyük bir güç haline gelebilir ve kendi ideolojinizi yaymaya çalışabilirsiniz. Şayet bu biçim oyunlardan hoşlanıyor ve strateji tecrübesine adım atmak istiyorsanız oyunu fiyatsız bir biçimde deneyerek satın alma kısmına geçiş yapabilirsiniz.
 
Oyun Steam’de yüzde 80 indirimle 6 dolarlık fiyat etiketine sahip.
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.