samsung-galaxy-s24-serisi-icin-mart-guncellemesi-neler-geldi-BNZAUJzx.jpg

Samsung Galaxy S24 serisi için mart güncellemesi! Neler geldi?

Samsung’un 17 Ocak’ta tanıttığı en son amiral gemisi telefonlara ilgi epey ağır. Şirket yeni tanıttığı Samsung Galaxy S24 serisi için yeni özellikler ve güncellemeler yayınlamayı ihmal etmiyor. Bugün ise Samsung Galaxy S24 serisi için mart güncellemesi yayınladı. Gelin birlikte yeni gelen özelliklere ve geliştirmelere bakalım…

Galaxy S24’in ikinci güncellemesi güvenlik odaklı ve birtakım sorunları onarıyor

Aslında birkaç gün evvel Samsung, yalnızca Güney Kore için limitli olarak bir güncelleme yayınlamıştı. Yeni güncellemede ise gelen özelliklerin tüm Avrupa’ya S928BXXS1AXBG/ S928BOXM1AXBG/ S928BXXS1AXBG sürümleri ile yayınlandığını görebiliyoruz. Samsung Galaxy S24 güncellemesi genel olarak güvenlik odaklı olsa da aygıtın stabilizasyonunu da geliştirecek birtakım özelliklerle birlikte geliyor.

Bu güncelleme büsbütün güvenlik odaklı yayınlanmış olsa da, geçtiğimiz günlerde Güney Kore’deki Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncellemede bulunan kamera ve ekran geliştirmelerini de kapsaması yüksek ihtimal. 441.73 megabayt boyutuna sahip olan S24 Mart güncellemesi, kimi bug sorunlarını de onarıyor.

İşte Galaxy S24 Mart güncellemesi ayrıntıları:

  1. Güncelleme, aygıtın daha kararlı ve problemsiz çalışmasını sağlayacak çeşitli düzeltmeler
  2. Mevcut yanlışların giderilmesi için yapılan düzeltmeler
  3. Yeni özellikler yahut mevcut özelliklerin iyileştirmeler
  4. Cihazın performansını artırmak için yapılan geliştirmeler

Samsung Galaxy S24 güncellemesi nasıl indirilir?

Eğer siz de yeni Galaxy S24 kullanıcısı iseniz ve aygıtınıza gelen yeni güncellemeleri nasıl indireceğini bilmiyorsanız, işte Samsung Galaxy S24 güncelleme nasıl yapılır tahlili:

Galaxy S24 serisi akıllı telefonunuzu en son sürüme güncellemek için, Ayarlar uygulamasını açın, en aşağıda bulunan Yazılım güncellemesi butonuna tıklayın, ve İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Burada aygıt güncellemeleri denetleyecek ve yeni bir güncelleme varsa indirmeye başlayacaktır. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız Yazılım güncellemesi sekmesinde bulunan “Wi-Fi üzerinden otomatik indir” butonunu etkin hale getirebilir ve aygıtınızın güncellemeyi otomatik indirmesine müsaade verebilirsiniz.

Siz hangi telefonu kullanıyorsunuz ve son güncellemeyi ne vakit aldınız? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Comments are closed.