samsung-galaxy-a34-nasil-bu-paraya-alinir-mi-nRuQ9fXD.jpg

Samsung Galaxy A34 Nasıl, Bu Paraya Alınır mı?

Samsung’un geçtiğimiz günlerde amiral gemisi Galaxy S24 serisini piyasaya sürmesiyle birlikte gözler bütçe dostu Galaxy A serisinin gelecek yeni telefonlarına çevrildi. Yeni seri hakkında Samsung cephesinden şimdi resmi bir açıklama gelmese de geçen sene piyasaya sürülen Galaxy A34 5G, beklemek istemeyen kullanıcılar için hoş bir alternatif sunuyor.

Galaxy A34, bariz halde Galaxy S23 ve S24 serilerinin minimalist tasarım lisanını devam ettiriyor. Büsbütün plastikten oluşan kasa, IP67 sertifikasıyla toza ve suya karşı sağlam. Ekran Gorilla Glass 5 ile korunurken, özçekim kamerası tıpkı selefinde olduğu üzere damla formunda bir girintide yer alıyor.

Ekran, 6,6 inç boyutunda 120 Hz’lik AMOLED panelden oluşuyor. Renkler canlı, siyahlar derin ve görüş açısı geniş. Fakat ekran çerçeveleri kalın olduğundan izleme tecrübesini ziyadesiyle düşürüyor.

Gücünü MediaTek’in Dimensity 1080 işlemcisinden alan telefon, 8 GB RAM ile hem günlük işlerde hem de aktüel oyunlarda son derece uygun bir performans gösteriyor.

48 MP’lik ana kamerasıyla gün ışığında hoş kareler yakalayabilen Galaxy A34 5G’nin fiyatı ise aktüel olarak 11000 TL dolaylarında.

Comments are closed.