rockstar-oyunlari-ve-gta-v-online-avantajlari-getiren-gta-birinci-sefer-zamlandi-Z4BJ3ATm.jpg

Rockstar Oyunları ve GTA V Online Avantajları Getiren GTA+ Birinci Sefer Zamlandı

Rockstar Games, 2022 yılında GTA Online oyuncularına farklı avantajlar sunacak GTA+ aboneliğini duyurmuş; oyunda araçlarınız için farklı yükseltmeleri, aktivitelerde ek avantajları ve her ay nizamlı olarak GTA parası almanızı mümkün kılmıştı. Bu bağlamda oyuncuları GTA Online’a bir tık daha sıkı bağlamayı hedefleyen abonelik, karışık reaksiyonlar toplamıştı.

Fakat Rockstar bunun üzerine giderek GTA Plus abonelerine aşikâr başlı öteki Rockstar oyunlarını da oynama imkânı sunmuştu. Bu sayede GTA Online oynamayan şahıslar bile tek abonelikle birkaç Rockstar oyununu bitirme imkânına sahip oldu. Lakin aboneliğin fiyatı zamlanınca bu abonelerden kaçı üyeliğini devam ettirir, bilemiyoruz.

72 TL’lik GTA+ aboneliği zamlandı.

PlayStation Store ve Microsoft Store’da yer alan GTA Plus aboneliği, başta 72 TL’lik fiyatla çıkış yapmıştı. Artık aboneliğin fiyatı, her iki platformda da 199 TL olarak görünüyor. Yani yüzde 176,38’lik bir artırım kelam konusu.

Red dead Redemption ve Grand Theft Auto: The Trilogy üzere üretimlerin oynanabilmesini sağlayan aboneliğe gelen artırım, elbette oyuncuları üzdü. Lakin Rockstar tarafından konuya yönelik bir açıklama yapılmadı. Ekonomik dalgalanmanın yahut ucuz yoldan aboneliği elde etmeye çalışanların, bu artırım gerisindeki birincil sebepler oldukları düşünülüyor. Sizin niyetleriniz neler?

Comments are closed.