respawn-entertainmentin-yeni-oyunu-titanfall-cihaninda-gececek-8fJy2ymJ.jpg

Respawn Entertainment’ın Yeni Oyunu Titanfall Cihanında Geçecek!

 
Electronic Arts stüdyosu olarak karşımıza çıkan, Titanfall, Apex Legends, Star Wars Jedi: Fallen Order ve daha fazla oyunla bir arada tanınan Respawn Entertainment’ın yeni oyunu hakkında çeşitli ayrıntılar açığa çıktı. Ortaya çıkan bilgilere nazaran şu anda geliştirilme evresinde bulunan proje Titanfall cihanında geçecek.
 
Yeni projenin Titanfall 3 olma ihtimali üzerinde konuşuluyor 
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde Electronic Arts stüdyo içerisinde geliştirilmekte olan Star Wars temalı FPS oyununun iptal edildiğini bildirdi. Oyunun iptalini açıklayan EA cümbüş ve teknoloji lideri Laura Miele, Respawn stüdyosunun artık yeni projelere odaklanacağını ve kütüphanesini genişleteceğini aktardı.
 
Geçtiğimiz yıl Respawn işvereni Vince Zampella, stüdyoda yer alan küçük bir çekirdek grubun yepyeni bir IP (marka) üzerinde çalıştığını açıkladı. Geliştirme evresinin birinci evresinde olduğunu söyleyen Zampella oyunun bir epey ilgi cazibeli ayrıntılarla bezeli olduğunu belirtti.
 
Diğer taraftan Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb çeşitli açıklamalarda bulunarak, Titanfall 3 oyununun her vakit konuşulan bir proje olarak karşımıza çıktığını lakin ne yazık ki bu türlü bir şeyin kelam konusu olmadığını doğrulayabildiğini tabir etti.
 

Geldiğimiz noktada Respawn Entertainment tarafından şu anda geliştirilme etabında bulunan proje Titanfall cihanında geçeceği doğrulandı. Kimileri bunun hem tek oyunculu hem de çevrimiçi çok oyunculu bir yapıyı bünyesinde barındıran Titanfall 3 olduğunu düşünse de bir küme büsbütün yeni bir IP’nin bizlere sunulacağını aktarıyor.

Comments are closed.