playstationa-ozel-oyun-xboxa-geliyor-Vi2rlfmN.jpg

PlayStation’a özel oyun Xbox’a geliyor!

PlayStation platformuna özel çıkış yapan ve büyük beğeni toplayan Kena Bridge of Spirits oyunu, artık de Xbox kullanıcıları için geliyor. Bu bilgi, oyunun ABD’deki Entertainment Software Rating Board (ESRB) tarafından Xbox Series konsolları için derecelendirilmesiyle ortaya çıktı. İşte detaylar…

PlayStation’a özel Kena Bridge of Spirits oyunu Xbox’a geliyor

Yayıncı Maximum Entertainment tarafından listelenen bu yeni derecelendirme, oyunun Xbox platformuna özel rastgele bir yeni ayrıntı içermese de, oyunun bu platforma taşınacağına dair güçlü bir ipucu verdi.

Ember Lab tarafından geliştirilen Kena Bridge of Spirits, birinci olarak 2021 yılında PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC platformları için piyasaya sürülmüştü. Oyun, piyasaya sürüldükten kısa bir müddet sonra geliştirme maliyetlerini çıkardı ve Sony’nin de satışlardan şad kaldığı belirtilmişti.

Kena, eğlenceli bulmaca dizaynları, etkileyici görselleri ve sürükleyici dövüş mekanikleri ile oyuncular ve eleştirmenler tarafından yüksek notlar almıştı. Oyun, oyuncuları ruh rehberi Kena’yı denetim ederek mistik bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor.

Yarı açık dünya tasarımı oyunculara keşif için geniş bir alan sunarken, toplanabilir eşyalar ve isteğe bağlı içeriklerle dolu. Kena Bridge of Spirits’in akıcı denetim mekanikleri, oyunun keyifli dünyasını keşfetmeyi son derece tatmin edici bir hale getiriyor.

Ayrıca, oyuncuların çeşitli düşmanlarla savaşarak bir dağ tapınağına ulaşmaya çalıştığı epik bir macera sunuyor. Bu genişleme, Xbox oyuncularının da Kena’nın varlıklı kıssasını ve etkileyici oyun dünyasını deneyimlemelerine imkan tanıyacak.

Henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da Kena Bridge of Spirits’in Xbox sürümü, oyunun hayran kitlesini genişletecek ve daha fazla oyuncunun bu eşsiz maceraya katılmasını sağlayacak. Xbox sahiplerinin, bu eğlenceli oyunu kütüphanelerine eklemek için sabırsızlandığı belirtiliyor.

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox için beklenen bir oyun muydu? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Comments are closed.