palworld-balonu-sonuyor-mu-en-taninan-oyunlar-muhakkak-oldu-1vQufl1R.jpeg

Palworld balonu sönüyor mu? En tanınan oyunlar muhakkak oldu

19 Ocak’ta çıkış yapan Palworld, Pokémon gibisi konseptiyle kısa bir müddette Steam tarihinin en çok oyuncuya sahip ikinci yapımı olmayı başardı. Burada bir tek Battle Royale konseptini bizlerle tanıştıran PUBG’yi geçemeyen oyun için işler son periyotta pek de uygun gitmiyor. Çünkü son gelen raporlar Palworld‘un popülaritesini süratle kaybettiğini gözler önüne seriyor. İşte Steam en tanınan oyunlar listesi!

Steam en tanınan oyunlar listesi

Steam hakkında paylaştığı bilgilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini güncelledi. Geçen haftanın en tanınan oyunlarına baktığımızdaysa tepede değerli bir değişikliğin olduğunu görüyoruz. Çünkü birkaç haftadır dorukta bulunan Palworld, son vakitlerde ilginin kaybolmasıyla birinci sıradan dördüncü sıraya kadar geriledi. Listenin tepesinde ise geçen hafta çıkış yapan Helldivers 2 yer alıyor.

Listenin ikincisi Counter-Strike 2 oldu. Sevilen oyunun çabucak akabinde ise PUBG geliyor. Beşinci sırada ise Dota 2 yer alıyor. Listenin bir sonraki sırasında ise Call of Duty karşımıza çıkıyor. Yedinci sırada Apex Legends bulunuyor. Bununla birlikte sekizinci sırada Steam Deck var. Lakin markanın konsolunun oyunlarla birlikte listeye sokulma nedeniyle ilgili rastgele bir bilgi kelam konusu değil.

 1. Helldivers 2
 2. Counter-Strike 2
 3. PUBG
 4. Palworld
 5. Dota 2
 6. Call of Duty
 7. Apex Legends
 8. Steam Deck
 9. Granblue Fantasy: Relink
 10. Enshrouded
 11. Yu-Gi-Oh! Master Duel

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi oyun kaçıncı sırada olmalıydı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Comments are closed.