oneplusin-yeni-amiral-gemisi-icin-bomba-iddia-bir-prensip-imza-atacak-CtmDbzqH.webp

OnePlus’ın yeni amiral gemisi için bomba iddia! Bir prensip imza atacak

OnePlus, amiral gemisi akıllı telefon piyasasında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Marka, yakın vakitte OnePlus 13 modelini piyasaya sürecek. Son olarak merakla beklenen modelin bir unsur imza atacağı ortaya çıktı. İşte OnePlus 13 işlemcisi…

OnePlus 13, Snapdragon 8 Gen 4 işlemcisi ile gelecek

Yarı iletken devi Qualcomm, Ekim 2023’te Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisini tanıttı. Amiral gemisi telefonlar için duyurulan bu işlemci, özellikleri ile dikkat çekmeyi başardı. Şimdiyse gözler, yakın vakitte duyurulması beklenen Snapdragon 8 Gen 4‘e çevrildi. Bunun için geri sayım başlamışken işlemcinin birinci OnePlus 13‘e güç vereceği ortaya çıktı.

Akıllı telefon bölümünün muteber kaynaklarından Smart Pikachu, OnePlus 13 modelinin Qualcomm‘un Snapdragon 8 Gen 4 işlemcisinden güç alacak birinci Android modeli olacağını öne sürdü. Daha evvel sızan bilgilere nazaran TSMC’nin 3 nm teknolojisini kullandığı N3E üretim sürecinden geçecek Snapdragon 8 Gen 4, selefine kıyasla yüzde 46 daha fazla performans sağlayacak.

Yakın vakitte ortaya çıkan bilgilere nazaran OnePlus 13 modeli, 6.75 inç boyutunda OLED ekranla gelecek. 5600 mAh‘lik bataryadan güç çekecekken, 108 Megapiksel + 50 Megapiksel + 48 Megapiksel + 13 Megapiksel kameralar ile gelecek.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? OnePlus 13 modelinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.