no-mans-sky-icin-dev-omega-guncellemesi-yayinlandi-Tq5aQnf8.jpg

No Man’s Sky için Dev Omega Güncellemesi Yayınlandı

 
Hello Games tarafından oyunculara sunulan ve açık dünya içerisinde hayatta kalabileceğiniz ve kendi bölgenizi inşa edebileceğiniz No Man’s Sky için yeni bir güncelleme yayınlandı. Omega isimli bu güncelleme devasa bir içeriği bünyesinde barındırıyor ve oyunculara yeni bir gezegeni sunuyor.
 
Omega güncellemesi ile oyuna yeni gezegen dahil oluyor 
 
 
 
Farklı gezegenlere geçiş yapabileceğiniz No Man’s Sky için yayınlanan Omega güncellemesi oyuncuları yıldızlararası bir seyahate çıkarıyor. Keşif ögelerinin ön planda olduğu bu üretim hafta sonu boyunca büsbütün fiyatsız bir halde oyunculara sunuluyor. Oyuna sahip olun ya da olmayın, büsbütün fiyatsız bir formda bu gezegenlere adım atabilecek ve 19 Şubat tarihine kadar bu yapıyı deneyimleyebileceksiniz.
 
Omega güncellemesi ile birlikte yeni bir gezegen oyuna dahil ediliyor. Gezegen içi misyonların burada olduğunu belirtebiliyor ayrıyeten farklı korsan yük gemilerinin burada bulunduğunu da söyleyebiliyoruz. Bu güncellemeyle birlikte oyundaki yerinizi alabiliyorsunuz. Uzayda ve atmosferde ilerleyebileceğiniz ve farklı vazifelere dalış yapabileceğiniz oyuna eklenen tüm değişiklikleri buradan inceleyebilirsiniz.
 

No Man’s Sky şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinde) için mevcuttur.


Güncelleme fragmanı
 
 

Comments are closed.