diablo-4-xbox-game-passe-geliyor-iste-tarih-7jYa3dKn.jpg

Diablo 4, Xbox Game Pass’e Geliyor: İşte Tarih

 
Izometrik aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4, Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer tarafından açıklanan bilgilere nazaran 28 Mart tarihinde Xbox Game Pass hizmetine geliyor. Dün akşam gerçekleştirilen Xbox’ın geleceği planları etkinliğinde birçok ayrıntı açığa çıkmış durumda.
 
Diablo 4 dışında birçok imal PS5 ve Switch yolcusu
 
 
 
Açıklanan bilgiler yalnızca bunlarla hudutlu kalmıyor tıpkı vakitte 4 farklı oyunun Xbox ve PC platformunun dışına geleceği aktarılıyor. Bu kapsamda Grounded, Pentiment, Hi-Fi Rush ve Sea of Thieves hem Switch hem de PlayStation 5 konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Öteki taraftan Starfield ve Indiana Jones projeleri şu an için Xbox konsoluna özel olarak kalmaya devam edecek.
 
Bildiğiniz üzere Diablo 4 Türkçe lisan dayanağı ile birlikte karşımıza çıkıyor ve tıpkı vakitte muvaffakiyetini sürdürüyor. Geniş kapsamlı içeriği ile oyunculara aksiyon rol yapma tecrübesini sunan bu üretim yeni dönemleri oyunculara sunmaya devam ediyor. Oyuncular burada farklı sınıflara ilişkin karakterleri eline alabiliyor ve büyük maceraya adım atabiliyor.
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.