netflixe-sevisme-sahnelerini-atlama-ozelligi-geliyor-paylasimi-toplumsal-medyayi-karistirdi-iste-isin-asli-OTYltzav.jpg

“Netflix’e Sevişme Sahnelerini Atlama Özelliği Geliyor” Paylaşımı Toplumsal Medyayı Karıştırdı: İşte İşin Aslı

Gün geçmiyor ki internet dünyasında “öylesine” yapılmış bir şey, gerçekmiş üzere lanse edilmesin. Bu defa ana hususumuz, dünyanın en tanınan çevrim içi dizi ve sinema platformu Netflix. Soren Iverson isimli bir içerik üreticisinin kendi fikrini ortaya koyduğu bir konsept, internette gerçekmiş üzere paylaşıldı.

Soren Iverson, ortaya yesyeni fikirler atan ve bunlarla ilgili konsept çalışmalar yapan bir isim. Iverson bu defa, Netflix için farklı bir özellik fikri ortaya koydu. Bu fikir, izlenecek bir dizi yahut sinemada bulunan müstehcen bölümlerin atlanmasını kapsıyordu. İçeriği oynatmaya başlamadan evvel bir butona tıklayacak kullanıcı, müstehcen sahneler görmeyecekti. Böylece aileler, rahat rahat dizi yahut sinema izleyebileceklerdi.

Gerçek sanılan o özellik şöyle görünüyordu:

Netflix’in “sevişmeyi atla” özelliği, aile sineması gecesini daha az garip hale getirmek için müstehcen sahneleri ortadan kaldırıyor.

Kısa müddette viral hâle gelip 14 milyonu aşkın görüntüleme sayısına ulaşan paylaşım, pek çok kullanıcı tarafından gerçek sanıldı. Fakat bu türlü bir şey kelam konusu bile değildi. Bunun üzerine açıklama yapmak zorunda kalan Soren Iverson, her gün buna benzeri mantıksız şeyler ürettiğini ifade etti.

YouTube kanalları kaç para kazanıyor üzere tonla fikri var!

Soren Iverson, X hesabı üzerinden tonla fikir ortaya atıyor. Mesela onlardan bir tanesi de YouTube’la ilgili. Iveson tarafından ortaya konulan fikir, YouTube kanallarının elde ettiği reklam gelirlerinin gösterilmesi. Doğal bu da gerçek değil

Comments are closed.