applea-disli-rakip-geldi-samsung-imac-rakibi-bilgisayarinitanitti-kbgz9dPu.jpg

Apple’a dişli rakip geldi! Samsung, iMac rakibi bilgisayarını tanıttı

Geçtiğimiz sene, yıllar sonra birinci masaüstü bilgisayarını tanıtan Samsung, artık de iMac biçimi bilgisayarını piyasaya çıkardı. Hepsi bir ortada model olarak duyurulan model, All-in-One Pro olarak isimlendiriliyor. Şimdi Güney Kore pazarı için ön satışta olan Samsung’un iMac şekli bilgisayarı, 22 Nisan’da satışa hazır olacak. İşte Samsung All-in-One Pro bilgisayar özellikleri ve fiyatı…

Samsung All-in-One Pro, Intel Core Ultra işlemci ile geliyor

Samsung’un Apple’a rakip olarak piyasaya çıkardığı yeni iMac konseptli bilgisayarı, All-in-One Pro, en yeni teknolojiler ve ince tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Metal çerçevesi ve 6.5 mm ultra ince tasarımı ile yeni masaüstü bilgisayar, kullanıcılara masa üzerinde daha fazla alan bırakmayı hedefliyor.

Ekranda kullanılan metal çerçeveye ek olarak Samsung, All-in-One Pro modelinin klavye ve fare donanımlarında dahi metal gereçler kullanarak şık bir tasarım sunuyor. 27 inçlik 4K ekranı ile geçen yılın masaüstü modelinden yüzde 13 daha büyük olan bilgisayar, Dolby Atmos teknolojisine sahip 3D hoparlörler ile geliyor.

Gücünü şimdi model numarası aşikâr olmayan Intel Core Ultra işlemciden alan bilgisayar, selefi modeline epey yüksek bir performans sunuyor. En az 16GB bellek ve 256GB SSD depolama seçeneği ile satışa çıkacak All-in-One Pro’nun klavyesinde ayrıyeten bir Microsoft Copilot yapay zeka tuşu bulunuyor.

Samsung, iMac rakibi bilgisayar hakkında şunları söyledi, “Samsung All-in-One Pro, gelişmiş tasarımı ve güçlü performansıyla ders çalışma, çalışma ve hobiler üzere çeşitli günlük ömürde kullanılabilecek çok taraflı bir bilgisayardır. Güçlü performansı, farklılaştırılmış Galaxy ekosistemi ve yapay zeka fonksiyonlarıyla daha rahat ve özgür bir günlük hayat sağlar.”

22 Nisan’da satışa çıkacak All-in-One Pro, Güney Kore pazarında 1,469 dolar fiyat etiketine sahip. Şimdi bilgisayarın Güney Kore dışında tanıtılıp tanıtılmayacağı muhakkak değil.

İşte Samsung All-in-One Pro özellikleri:

Özellik Ayrıntılar
Çerçeve Malzemesi Metal çerçeve, ultra ince tasarım (6.5mm)
Ekran 27 inç, 4K ekran
Ses Sistemi Dolby Atmos, 3D hoparlörler
İşlemci Intel Core Ultra
Bellek En az 16GB RAM
Depolama 256GB SSD
Klavye ve Fare Metal gereçli kablosuz klavye ve fare
Bağlantılar HDMI, USB Type-A portları, Ethernet portu, 3.5mm kulaklık portu
Kablosuz Bağlantı Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E
İşletim Sistemi Windows 11 Home

Peki ya siz Samsung’un iMac biçimindeki bilgisayarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Comments are closed.