monster-notebook-intel-14-jenerasyon-islemcili-aygitlarini-satisa-sundu-vvvtxCRf.png

Monster Notebook, Intel 14. jenerasyon işlemcili aygıtlarını satışa sundu

Monster Notebook, yeni 14. Kuşak Intel Core Raptor Lake Refresh işlemci mimarisine sahip eser serilerini satışa sundu.

Monster Notebook tarafından satışa sunulan Tulpar T6 V1.2, Intel’in en son işlemci mimarilerinden biri olan Raptor Lake Refresh Core I9 14900HX’e sahip. 16 inç ekrana sahip olan eser, 2560×1600 oranında çözünürlük ve 165Hz tazeleme suratına sahip ekran paneli ile geliyor. Grafik ünitesi olarak ise dizüstü bilgisayarda 12GB Nvidia GeForce RTX 4080 ekran kartı bulunuyor.

Monster, sıvı termal macun takviyeli soğutmaya sahip Tulpar T6 V1.2’de, olağan bir termal macuna nazaran yüzde 1.700 daha fazla iletkenliğe sahip sıvı metal termal macun kullanıldığını belirtiyor. Ayrıyeten macunun, katı termal macunlu sistemlere göre 9 dereceye kadar daha düzgün soğutma performansı sağladığı tez ediliyor.

64 GB’a kadar RAM yükseltme seçeneği bulunan Tulpar, PCIe 4.0 uyumlu Gen4 SSD dayanağıyla ve DDR5-5600 MHz bellek frekansıyla geliyor. Thunderbolt 4, PD (Power Delivery) takviyesi ve 330W şarj adaptörüne sahip notebook’un, fan çıkışlarında ayarlanabilir RGB LED’ler bulunuyor.

Monster Notebook, “Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi” kapsamında fiyatsız bakım hizmeti sunuyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, mutabakatlı kargo şirketleriyle Monster Notebook’larını fiyatsız olarak teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında fan, toz, klavye, ekran temizliği ve termal macun yenilemesi üzere süreçler yapılıyor. Ayrıyeten Monster Notebook, kullanıcılara birinci 15 gün içinde şartsız iade imkanı tanıyor.

Comments are closed.