miyazaki-yeni-souls-oyunlarinin-direktorlugunu-ustlenmeyebilir-qsNNYLAX.jpg

Miyazaki, Yeni Souls Oyunlarının Direktörlüğünü Üstlenmeyebilir

 
Elden Ring ve Dark Souls’un direktörlüğünü üstlenen Hidetaka Miyazaki yeni açıklamalarda bulundu. Souls-like oyunlarla ön plana çıkan direktör, gelecekteki yeni projeler üzerinde çalışmayabileceğini belirtti.
 
Miyazaki yeni direktörlerin görmek istediğini aktardı
 
 
 
IGN’e konuşan Miyazaki, direktörlüğün büyük bir sorumluluk gerektirdiğini ve ileriki projelerde bu koltuğu büyük ihtimalle devredeceğini tabir etti. Miyazaki kelamlarına şu formda devam etti: “Yeni projelerde yani gelecekte, yeni direktörleri görmemiz epey beklenen. Bu koltuğu devredecek olursam, yeni projeler üzerinde onlara tam yetki vermek isterim. Bence bu stil bir rolde kendinizi geliştirmenin en düzgün yolu bu.”
 
Şu ana kadar Miyazaki’nin yönetmediği tek yepyeni Souls projesi Dark Souls 2 diyebiliriz. Dark Souls 2 genel olarak oyunculardan karışık yansılar almış durumda lakin Miyazaki, bu oyun olmasaydı bir sonraki projenin temeli atılamazdı tabirlerini kullandı.
 
Öte yandan,açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring için geçtiğimiz günlerde yeni bir ek paket duyuruldu. Bu ek paketin Amerika fiyatı 40 dolar olurken ülkemizdeki fiyatı ise 25 dolar. Ek paket içerisinde yeni kıssa misyonları, bölgeler, düşmanlar ve daha fazlası yer alacak. Ön siparişler şu anda açık.
 
 

Comments are closed.