marvels-wolverineden-iki-yeni-fragman-sizdirildi-WPw7zuzk.jpg

Marvel’s Wolverine’den İki Yeni Fragman Sızdırıldı!

 
Spider-Man ve daha fazla oyunla ön plana çıkan Insomniac Games şu anda Marvel’s Wolverine isimli proje üzerinde çalışıyor. Geliştirilme etabında bulunan bu proje için iki yeni fragman internete sızdırılmış durumda. Birinci fragman oyunun daha çok oynanış kısmına, keşif sistemine ve savaş mekaniklerine odaklanırken ikinci fragman ise sinematik bir akışı bizlere sunuyor.
 
Marvel’s Wolverine çok beklenen üretimler arasında
 
 
 
Marvel’s Wolverine oyunu çok beklenen üretimler ortasında yer alıyor ve hayran kitlesi epey geniş diyebiliriz. Geçtiğimiz süreçte Aralık 2023’te oyunun PC sürümüyle ilgili birtakım ayrıntılar sızdırıldı ve oyunun PC platformuna da geleceği bildirildi. Lakin bu imal birinci etapta PlayStation 5 için çıkacak akabinde daha sonraki süreçte PC platformuna gelecek.
 

Öte yandan geliştirici takım yakın vakitte Marvel’s Spider-Man 2 oyununu oyunculara sundu ve bu oyunun şu anda mod geliştiricileri tarafından PC sürümü portlanıyor. Port içerisinde kimi problemler olabilir lakin oyunu baştan sona oynayabiliyorsunuz. Ek olarak sızdırılan fragmanlar spoiler içerdiğinden ötürü burada paylaşmamayı tercih ediyoruz.

Comments are closed.